Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mi lehet velem? 15/L

Szerintetek mi lehet velem? 15/L

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem. Anyummal nem tul jo a kapcsolatom, sokat veszekszunk, alig veszekszunk egy kis hulyesegen en mar rogton fogok neki sirni, es arra gondolok, hogy en mar nem erek semmit, ertelmetlen az eletem, es nem latok semmi jo jovot, csak az egyhangu eletet, de amugy is sokat sirok estenkent, hogy nem er ez az elet semmit, es ebbol nincs kiut, meg hogy senki sem szeret, de ez foleg akkor van mikor megbantanak.

Szuksegem van szeretetre, azt mondom, hogy barcsak beteg lennek akkor torodnenek velem, es lennek korhazba. Nagyon szertetem az olyan almokat amelyikben torodnek velem, es en beteg vagyok.

Miert vagyom ekkora torodesre? Miert akarok beteg lenni csak azert, hogy torodjenek velem?( a filmek is nagyon meghatnak, es a szereplokbe is szo szerint megkedvelem oket es veluk szeretnek almodni/lenni, es a torodesukre vagyom, meg hogy beteg legyek es az orvosok segitsenek rajtam, az ilyen almok nagy hatassal vannak ram, es nem szeretnem, hogy vege legyen, es vagyom az ilyen almokra)

Amugy is ossze van torve a lelkem, es egyfolytaba sirhatnekom van, es nem tudok orulni semminek.

Mi lehet velem, legyszi segitsetek, nem latok ebbol kiutat:(

Es legyszi ne nezzetek hulyenek.

15/L


2010. júl. 7. 12:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja es bocs, hogy hosszura sikeredett, es a helyesirasi hibak miatt is.
2010. júl. 7. 12:43
 2/14 anonim ***** válasza:

Az normális, hogy szeretere vágysz, igazából az nem normális, hogy nem kapod meg.

Amit javasolni tudok, hogy adj magad értelmet a hétköznapoknak, ehhez már elég nagy vagy. Nyár van, minden napra tüzz ki valami célt, feladatot. Mi a hobbit? Foglalkozz azzal, vagy keress újat. Iratkozz be aerobicra, tanulj nyelvet (az mindig hasznos, de ha pl. angolul tanulsz a suliban, és nem akarsz nyári szünetben "leckét írni", akkor vegyél egy bármilyen más nyelvkönyvet, és kezdj el egy másik nyelvet. Mondjuk ne franciát, mert ott a kiejtés necces tanár nélkül, de pl. én is magamtól könyvből tanultam meg olaszul.), járj könyvtárba, olvass, ha szeretsz rajzolni, rajzolj, ha énekelni szeretsz, énekelj (ha kellenek zenei alapok, küldj egy e-mailt, megírom, hol találsz olyanokat ingyen), és... minden nap lepd meg anyukádat valamivel, pl. míg dologzik, mosogass el, porszívózz ki, takarítsd ki a fürdőt, vásárolj be, vegyél neki csak úgy egy szál virágot, készíts vacsorát (ha nem tudsz főzni, elég, ha szendvicset készítesz, a gesztus a lényeg), teríts meg hozzá. Ez napi fél-1 órába kerülne, és szerintem sokkal jobban éreznéd magad, és a veszekedések is csökkennének.

2010. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja, és az a baj, ha folyton arra vágysz, hogy beteg légy, előbb-utóbb az leszel. Próbáld mondogatni, hogy szép és egészséges vagy, és az is akarsz maradni.
2010. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, erre en is gondoltam, de az a gond, hogy meg ehez sincs kedvem, szoval semmihez, meg felkelni sem. Faradt vagyok mostanaban, igaz nem alszom tul sokat( negyed 1-tol ugy kb.8 fel 9-ig).
2010. júl. 7. 13:04
 5/14 A kérdező kommentje:
En szeretnek egeszseges maradni, de arra gndolok, hogy ugy legalabb torodnenek velem.
2010. júl. 7. 13:05
 6/14 anonim ***** válasza:

:D baker rohadt ismerős =D régebben én is eljátszottam azzal a gondolattal h milyen lenne ha beteg lennék, mindenki velem törődne. aztán egyik napon elvitt a mentő és kiderült h van egy gyógyithatalnak betegségem =D de komolyan. és akkor jöttem rá h szüleimmel utána talán télleg jobban oda figyelnek rám, közeli barátaim is talán, de pl osztálytársak, meg jó pár ember akiktől jól esett volna azok nagy iveben leszartak... azóta se beszéltem jó pár emberrel. tudom nem lehet rájuk mérges, mert mégis mit várok, de akkor is maradt bennem egy tüske. szal lényeg többet ne gondolj arra h beteg vagy, mert komolyan az leszel.

mondjuk abban segitett a betegség, h máshoz álljak az élethez és szeressem azt, meg próbálom mindenben csak a jót látni. :) szal sztem fel a fejjel és te is próbáld nézni az élet pozitiv oldalát, mert sok van nagyon, csak nem veszi észre az ember :)

2010. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18/F voltam ;)
2010. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szerintem majdnem minden ilyenkorú tini elmondhatja magáról hogy ilyet vagy legalábbis ilyesmit érez, ahogy én is így voltam ebben a korban , úgy éreztem nem szeret senki hogy egyedül vagyok és h engem mindenki utál, jó lenne ha lenne valami bajom csak h jobban-több törődst kapjak. Persze nem mindenkire vonatkozik egyaránt.
2010. júl. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, de az is a baj velem, hogy nagyon visszazarkozott vagyok, anyum es senki sem vesz eszre semmit, mindent magambafojtok minthogy elmondanam valakinek sajnos:(
2010. júl. 7. 21:22
 10/14 A kérdező kommentje:
Meg szivesen fogadnek valaszokat:)
2010. júl. 13. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!