Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Mitől lehetek bal oldalt felpuffadva?

Sziasztok!

A problémám az hogy 2,5 napja elkezdett bal oldalt alhas tájékán tompán görcsölni, néha mintha picikét belenyilalna és ahogy lenézek mintha baloldalt egy picit puffadt lenne... Érzem ahogy a beleim helyezkednek és bélgázok is "repkednek", székletem is van viszont mivel nő vagyok több dolog is háttérben állhat... annyira nem kellemetlen hogy ne tudjam a munkám vagy a dolgomat végezni még is azért megijeszt

Van akinek volt ilyen vagy hasonló esete?

Ha nem múlik el természetesen jövőhéten elmegyek orvoshoz (Akkor van a legkorábbi alkalmam)

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: alhas, görcs, bal, fájdalom, betegség, , alhasi görcs, Tompa

máj. 23. 20:08  Privát üzenet  

A válasz
Ha van rendesen bélgáz és görcs, akkor lehet, hogy a bélflóra meg van sérülve, nem bont rendesen. Lehet, hogy valmilyen tápanyagot nem tolerál a szervezeted. Javaslom a PROTEXIN BALANCE készítményt, lehet gyógyszertárban kapni és ha arra se javúl, akkor orvoshoz menjél el.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 23. 20:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Voltam dokinál aki azt mondta az egészbél rendszerem teli van levegővel így elküldött gasztróenerologiára ahol majd laktóz intoleranciával fognak megnézni. :)

# 2/2Időpont máj. 29. 10:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen érzés felpuffadva lenni?
Mitől vagyok felpuffadva már 1 hete? 17L
Miért ilyen nagy a hasam (nincs felpuffadva) 20/L?
Rosszul lehetek-e, vagy megerősít az, hogy vashiány okozta szívritmus problémával lépcsőzni vagyok kénytelen egy nap többször is?
Miért vagyok felpuffadva ha semmi olyat nem ettem?
Mitől lehetek ennyire felpuffadva? Mikor múlik el?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!