Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó fáradtság, érdemes...

Állandó fáradtság, érdemes orvoshoz fordulnom?

Figyelt kérdés
20 éves egyetemista lány vagyok. A gondom az, hogy mindegy mennyit alszom/pihenek, napközben alig élek, borzalmasan fáradt vagyok.. a suliban nem vagyunk túlterhelve, emellett rendszeresen sportolok, viszonylag egészségesen táplálkozom és 7-8 órákat alszom. Szedek vitaminokat, vasat és magnéziumot is. Ezek ellenére egyszerűen nem tudom kipihenni magam, nem is emlékszem milyen az. Sajnos sokszor tanulni sem tudok rendesen, mert annyira fáradt vagyok.. más csoporttársa is panaszkodnak hasonló dolgokra, ez a “korral” jár, normális? Vagy esetleg ahogy az egyik barátnőm tanácsolta orvoshoz kellene fordulnom?

2019. máj. 23. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
érdemes
2019. máj. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell menni és kell egy nagylabor.
2019. máj. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, menj orvoshoz!
2019. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!