Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez? (bővebben lent)

Mitől lehet ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tegnap óta bármit eszek erős gyomorfájdalom tör rám. Az este aludni sem nagyon tudtam tőle. Először arra gondoltam h biztos a gyomorsavam magas, de a rennie sem segített. A jobb felemen érzem a fájdalmat, a bordám mellett és alatt. Ha megnyomom éles fájdalom, egyébként meg olyan mintha vki folyamatosan rám taposna. Ha kihányom az ételt egy kicsivel könnyebb de akkor sem szűnik meg teljesen az érzés. Szerintetek mi bajom lehet? Jó tudom h orvoshoz kellene mennem, holnap készülök is, de csak délutántól van,ezért próbálok már előtte okosabb lenni hátha vkinek volt hasonló baja. Előre is köszi a válaszokat!
2010. júl. 7. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez így kevés információ. De a jobb bordaiv alatt,étkezés után, nyomásra is jelentkező fájdalom, leginkább máj, epe eredetű. Gyulladás,kő, stb.
2010. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is epekőre vagy epehólyaggyulladásra gondolok.
2010. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!