Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szomorúságon mi segít?

Szomorúságon mi segít?

Figyelt kérdés
Egy számomra nagyon fontos baráttal eltávolodtunk egymástól, és úgy érzem felhúzott közénk egy érzelmi falat, és emiatt nem tudunk beszélni erről. Nagyon megvisel, gyakran vagyok miatta szomorú, és emiatt nehezen haladok a saját dolgaimmal, mert úgy érzem én lettem a leépíthető elem, amikor új dolgok jöttek az életébe. Vannak más barátaim és párom is, mégis nagyon megvisel, hogy félig meddig távozott az életemből, és már alig beszélünk. Hogy tudok iylenkor visszajönni? Nektem mi segít amikor motiválatlannak szomorúnak érzitek magatokat?
2019. máj. 30. 11:42
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha másnem nézzél cicás/kutyás videókat. Egyébként az sokat segít ha nem emészted magad, nem kell mindig okolni valakit ha valami nem stimmel mert az nem segít.
2019. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is most vagyok egy ilyen barát elhagyós sztoriba

arra jutottam hogy a barátságok az ember életébe csak valamennyi időre szólnak

eddig tartott, majd jön másik

vagy már ott is van csak még nem veszed észre

2019. máj. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

MI történt , elcsábítottad a párját? Akkor ne csodálkozz!


Minden azértnak megvan a miértje, azaz oka van.


Hallgass jó zenéket, és ha lesznek új barátaid, próbáld meg őket jobban értékelni, ne tegyél nekik keresztbe és vállald fel őket, fontos helyzetekben ne tagadd le, hogy ők fontosak neked, merj kiállni mellettük.


Azért fogalmazok így, mert én pont a másik oldalon vagyok, éppen most építek le egy olyan barátot, aki ezt érdemli.

2019. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó de én nem az a barátod vagyok, nem csábítottam el senkit, nem féltem kifejezni a másik személy fontosságát, sőt...
2019. máj. 30. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!