Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek igaz, hogy a...

Szerintetek igaz, hogy a magyarok nagy része D-vitamin hiányos?

Figyelt kérdés
Csak mert én sokat vagyok vízparton és ilyenkor jó időben rengetegen kint vannak és gondolom nem csak ott ahol én vagyok éppen :D Most is tömve van a part, reggel 9-től, kint pihennek, olvasnak, játszanak komplett családok meg egyedül is jönnek
2019. jún. 2. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted a magyarok nagy részét látod ott akkor a vízparton? Na ugye.
2019. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Ezt nem lehet az egész társadalomra vetíteni. Bármilyen hihetetlen, a többség otthon kuksol a panelban a tv/laptop előtt.
2019. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És ki mondja meg, hogy mennyinek kellene lenni ?
2019. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
miért lenne igaz? illetve miért gondolod, hogy a magyarok nagyrésze nem jut eléd D-vitaminhoz?
2019. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


Innen, tele van a net ilyen írásokkal


Amúgy tudom, hogy nem a magyarok nagy része van itt, de nem csak itt vannak kint nyilván

2019. jún. 2. 16:33
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
De arányaiban nyilván ez is kevés, keveset és kevesen vannak kinn, eleve vitaminhiányosak, nem engedhetik meg a nyaralást, nincs idejük, mert a 400 ingyen túlórát kell nyomniuk... tudod, élet.
2019. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem, de könyörgöm, ne politizáljunk :D
2019. jún. 2. 16:50
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
jaj, le is pontoztak rögtön. Dugjátok homokba a fejeteket, nehogy valaki szóljon valamit! :)
2019. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te tettél fel hülye kérdést. Igaz, azt is lehet, de akkor a válaszon se csodálkozzál.
2019. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy azok, mert, aki napozik, az is ezerrel kenegeti magát, aztán, ha ez jól sikerül, szinte semmi nap sem éri. (Mondjuk azt nem tudom, hogy az ilyen minek megy egyáltalán a napra, vagy miért nem pólóban fekszik?)
2019. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!