Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó fáradtság?

Állandó fáradtság?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, most érettségizem. A tanuláson kívül nagyon sok mindent nem csinálok, legtöbbször csak döglődöm ilyenkor. Nem sportolok, vitaminokat se szedek és napi 6-7 órát alszom. Mit tehetnék?

2019. jún. 5. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most válaszoltad meg. Szedj vitamint és menj le este futni egyet. Jót fog tenni fizikailag és szellemileg is.
2019. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy kb fél kilométert sem tudok lefutni egyhuzamban, többször meg kell állnom, sosem voltam jó futó, hamar elfáradok, de már egy komolyabb lépcsőzéstől is
2019. jún. 5. 13:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy jó multivitamin (külön vas-folsavval + d vitamin) nem ártana pedig. Lehet csak szezonális, illetve a nagy hajtás miatt vagy fáradt. Ha futni nem is, de egy kis séta, jóga jót tesz és abba nem is rokkansz bele. Nekem pl egy nagyobb lélegzetvételű takarítástól is jobb kedvem szokott lenni.
2019. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
itthon szoktam tenni-venni de a nap nagy részében nem csinálok semmit sem
2019. jún. 5. 13:50
 5/11 A kérdező kommentje:
kihagytam , hogy általában keveset iszok és a napi 2 liter sincs meg
2019. jún. 5. 13:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Edzesonline.hu

Elso 5 km edzestervet ajanlom

Nem kell fel orat futni :) kezdetnek 15-20 p felvaltva setaval, rendszeresen, segiteni fog a faradtsag ellen :)

2019. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2019. jún. 5. 14:06
 8/11 alma4219 válasza:

3 dolog:

- Edzéshiány

- Vitaminhiány

- Túl sok faxverés

2019. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ami nincs, azt nem lehet verni
2019. jún. 5. 14:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy voltam vele, hogy külön-külön vettem meg a vitaminokat, mert így magamnak állíthattam össze. Azt is hittem, hogy nem számít, hogy olcsó kategóriás vitaminokról van szó. Hónapokig voltam fáradt és úgy gondoltam, hogy azért van, mert nincs mindig meg a 8 óra alvás. Viszont zavaró volt, hogy olyan ködösnek éreztem a fejem és nem tudtam koncentrálni. Párommal közben elterveztük, hogy babát szeretnénk és az olcsóbb kategóriás vitaminokat lecseréltem egy minőségi multivitaminra. Pár nap múlva tapasztaltam is, hogy kevés alvás mellett sem vagyok annyira fáradt és sokkal jobban tudok fókuszálni.

Egyébként a sport is sokat tud segíteni. A futás olyan, hogy hozzá tudod magad szoktatni. Viszont ha nagyon nem jön be, akkor vegyél pár súlyzót és csinálj súlyzós edzést.

2019. jún. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!