Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet az, hogy miután...

Mitől lehet az, hogy miután kijövök fürdés/zuhanyzás után a kádból, akkor ilyen kis piros pontok vannak mindenhol a hasamon és a hátamon, és rettenetesen viszketnek?

Figyelt kérdés
És miútán kijöttem ez kb 10 percig tart max 15. Ja és mindegy hogy sima vízzel vagy valami habbal fürdök. Mindenhogy rajtam vannak. Ez kb pár hónapja tart.

2019. jún. 6. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott ilyen lenni, ha túl forró vízzel zuhanyoztam. Érzékeny a bőröd neked is ezek szerint.
2019. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jéghideg jeges vízzel is ilyen fürdőhab nélkül.MINDENHOGY.
2019. jún. 6. 20:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami allergiás reakciót vált ki? Törölköző, tusfűrdő vagy bármi?
2019. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam akkor is ilyen ha kijövök csuron vizesen és nem használok törölközőt és tusfürdőt akkor is ilyen mondom hogy mindenhogy
2019. jún. 6. 21:05
 5/14 anonim ***** válasza:
Menj el a bőrgyógyászatra! Érzékeny vagy valamire. Az érzékenység nem fog egyik pillanatról a másikra megszűnni. Vegyél mosakodókrémet a patikában, és azzal fürödjél. Kellene fürdés után babaolajjal lekenni a tested, hogy ne száradjon ki. A törölköződet mosás után ötször tiszta vízben öblítsd ki. Minden ruhaneműt, ami a testeddel érintkezik, ugyan így gondosan öblítsd ki.
2019. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet a vízben van valami allergén anyag . Amúgy van víz allergia is de az nagyon ritka.
2019. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Énrajtam meg piros foltok jelennek meg gyerekkorom óta. Viszketnek. Mire felöltözök,elmúlik.
2019. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja amúgy elírtam..rajtam is piros foltok olyan 2-3 centisek
2019. jún. 6. 22:03
 9/14 A kérdező kommentje:
És a folt közepén van egy ilyen fehér pötty olyan mint a pattanás de nem az
2019. jún. 6. 22:04
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a víz klór vagy calcium tartalma miatt. Lehet kapni ilyen zuhanyzóra rácsavarozható vízszűrő, vízlágyító berendezést, nézz utána. Lehet hogy nem ez a probléma, de legalább a hajad és a bőröd szebb lesz, mert nem tesz jót neki a kemény víz.
2019. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!