Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Testszerte jelentkező enyhe...

Testszerte jelentkező enyhe izomremegést okozhatja a frontin?

Figyelt kérdés
Csak 0.25 felét szoktam bevenni éjszakára ha nem tudok aludni. Tudom pici adag. Az utóbbi évben gyakran remegnek meg az izmaim. Vt, higy az ujjamban éreztem belső remegést, vagy a combomban, lábszáramban, az egyik szemhélyamon, vagy a bordáim között. Ezek kívülről nem látszanak. Magnéziumot, káliumot szedtem sokáig és akkor sem szűnt meg. B komplex sem segített rajta. Az jutott az eszmbe nem okozhatja e a frontin? Más gyógyszert nem szedek, ezt se rendszeresen. Más ötletet is szívesen fogadok.

2019. jún. 7. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen minimális adag nem okozhatja. Csodálom, hogy egyáltalán van hatása. Ennyit még egy csecsemő sem érezne meg.
2019. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én 15 perc múlva elalszom tőle. Napközben nem isntudnék bevenni mert olyan álmos lennék.
2019. jún. 7. 16:23
 3/6 anonim válasza:

bármi megtörténhet.


[link]

2019. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom
2019. jún. 9. 22:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Perverzkacsa nevű felhasználó privátban frontint és sanvalt ajánlott fel eladásra. Milyen szépen megy itt a drogüzlet. 😝
2019. jún. 15. 09:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt a csoportot senkinek nem ajánlanám olyan mint egy szekta. 2 nyugtatótól becsavarodott nő vezeti akik mindenkinek bemagyarázzák, hogy elvonási tünetük van és kötelező rosszul lenni. Aki szskembertől kér segítséget és nem tőlük annak az életkedvét is elveszik. Tragédia a csoport, ahogy beléptem 2 nap múlva menekültem is. Nem véletlen, hogy alig van pár tagjuk.
2019. jún. 26. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!