Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történhetett? Esetleg...

Mi történhetett? Esetleg rohamszerű volt?

Figyelt kérdés

Szóval aludtam,és arra keltem hogy fáj de valami eszméletlenül a fülem. Akkor elkezdett a jobb szemem rángatozni,illetve lehet a lábam is rángatózott(azthiszem így történt nem emlészkem pontosan a történetre,de próbálkozok). Ez tartott kb fél-45 mp-ig de sokkal többnek éreztem. Olyan érzés volt mintha nyaktól lefele nem tudtam volna irányítani a testem. Illetve nagyon gondolkodni se tudtam,csak vártam hogy vége legyen. Mikor enyhült utána egyből képszakadás vagy ilyen hamar elaludtam vagy nemtudom bár ezt kétlem. Máskor is volt hogy belehasított a fülembe a fájdalom de nem csatlakoztak ilyen dolgok hozzá. Mi történhetett?

16/l


2019. jún. 8. 13:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébkémt lehet nem rángatózott a lábam de mint irtam nem emlékszem.
2019. jún. 8. 17:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Neurológiára kérj beutalót a háziorvostól!
2019. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel epilepsziás lettél.
2019. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!