Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Extra nagy hólyaggal mit...

Extra nagy hólyaggal mit csináljak?

Figyelt kérdés

A kis lábujjamon van, alul, tehát minden lépés egy szenvedés. Szerdán kezdődött, csütörtökön már kétszer akkora lett, de szerintem tovább fog nőni, mert a hólyag melletti rész is nagyon piros és kicsit duzzadt.


Eddig ha volt vízhólyagom, megműtöttem magamnak, kinyomkodtam a cuccot és másnapra elmúlt. Ezt is próbálom szurkálni, de alig jön belőle. Viszont annyira púpos és annyira fáj :(


4 db sebtapasszal szoktam leragasztani, ha mennem kell valahova, de úgy is egy kínszenvedés. És utána még rosszabb lesz.


Egyébként 2 éves ez a tavaszi félcipő ami okozta a gondot. Idén is volt már rajtam pár napot. Úgyhogy nem értem, mi a gond, mert eddig nem volt :(((


2019. jún. 8. 22:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!