Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A bölcsességfogam miatt van...

A bölcsességfogam miatt van ez, vagy valami más bajom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy ideje már rossz irányba nő, de még nem okozott panaszokat, most viszont harapásnál fáj, és mellette talán be is gyulladt, vagyis megdagadt.

A havim is megjött, de annyira bágyadt vagyok, és kicsit ilyen dezorientált, meg gyenge. Nem tudom van-e lázam, de olyan láz előtti állapotban érzem magam. Nehezen esik gondolkodni is, nem fáj a fejem, csak egy kicsit.

Túlaludtam magam, mégis nagyon fáradt vagyok. Kb reggel 7kor aludtam el, és délután 4ig aludtam. Most is olyan érzésem van, hogy lefeküdnék már aludni.

Hétfőn foglalok időpontot fogorvosnál, de nem tudom mitől érzem így magam, kicsit szorongok is, meg izom és arcfájdalmam van.


2019. jún. 9. 02:21
 1/1 anonim válasza:

Először is nyugi.:)

Másodszor: a doki egy panoráma röntgen után elég hamar választ tud majd adni a kérdésedre.


Az ember életében amúgy is vannak bágyadtabb időszakok, azt nem feltétlen kötném hozzá.

Viszont a fájdalom az már inkább árulkodó jel.

2019. jún. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!