Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valakinek volt már ilyen?...

Valakinek volt már ilyen? Reggel magas vérnyomás, szédülés, hányinger, hőemelkedés és fura érzés a homlok környékén.

Figyelt kérdés

Csütörtök este kezdett fájni a fejem és bevettem rá az orvos javasolta migrén gyógyszert (Sumatriptan orion) amitől másnap kókadt voltam, de csak délig segített mert utána újra fájt a fejem és hánytam. Ez a fejfájás

-hányinger volt egész hétvégén. Vasárnap este már tudtam enni. Lefeküdtem aludni és most reggel kelve a kérdésben tapasztaltakat éreztem. Van egy fura érzetem szemkörnyéken/homloktájékon. Hányingerem van, kicsit nyom még mindig a fejem de nem annyira hogy attól a hányinger indokolt legyen. Ráz a hideg, hőemelkedésem van kicsi. A vérnyomásom 130/112

Tudom a háziorvos lenne a legjobb, de jelenleg nem nagyon merek így elindulni itthonról, illetve a munkában is borzasztóan számítanak rám.


Csak rendes válaszokat kérek, ha valakinek volt hasonló panasza akkor mi volt az, mit érdemes bevenni vagy melyik orvoshoz fordulni. (Félek a migrén gyógyszer nem volt jó a szervezetemnek de annak már 3 napja hogy bevettem.)


24/N



2019. jún. 17. 06:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A tünetek valami vírusfertőzésre utalnak.
2019. jún. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez a migréntől független. Be volt kapcsolva a klíma? Mert szerintem megfáztál.
2019. jún. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom aztán hánytál is meg hasmenésed lett. Nekem is ez volt.
2019. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!