Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől szédülök?

Mitől szédülök?

Figyelt kérdés

Télen kezdődött egy erősebb reggeli szédüléssel. Azóta nem mindig jön elő. Más tünetem nincs, vérszegénységem van. Idén érettségizem. Sokszor éjfél után fekszem le, és van, hogy heves szívdobogásra ébredek. Régen pánikbeteg voltam, de sikerült kijönnöm belőle, talán kicsit félek, hogy megint visszaesek. Sokszor szorongok is miatta, ha sikerül elterelnem a figyelmem akkor megszűnik, sokszor vagyok álmos, és a szedülésen van, hogy segít az alvás.

18/L



2019. jún. 18. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Még nem múlt el a pánik betegséged ha éjszaka szív dobogásra ébredsz. A szíved ugyan úgy dobog mint amikor éppen jól érzed magadat, csak akkor nem figyelsz rá.

Erös szívdobogás érzet tipikus pánikbetegség.


ELöször is meg kellene találni az okot mitöl is félsz ennyire.Majd tovább menni, hogy hogyan tudod a félelmeid elé menni.

2019. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Évekkel ezelőtt volt utoljára pánikrohamom és erre utaló jelek, az elmúlt pár évben minden rendben volt. Ha el van terelve a figyelmem akkor teljesen okés minden. Azt kihagytam, hogy alacsony a vérnyomásom, és fekvéskor, üléskor gyakrabban jön rám a szédülés
2019. jún. 18. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha eltereléssel nyomod el a pánikrohamodat, akkor az kijöhet más tünetekben. Nekem elfojtott pánikrohamom van, ami olyan tünetet okoz mintha sztrókom lenne, először mentővel vittek miatta a sztrók központba.
2019. jún. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudtommal, a pánikroham nem csak szedüléssel jár,és mégis miért térne vissza évek múlva? 4 éve jöttem ki belőle
2019. jún. 19. 08:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát simán előjön, főleg ha hajlamod van rá, olvass csak utána! Elvileg ebbôl nem lehet kigyógyulni max tünetmentes lehetsz!


Hozzáteszem nekem az egész pánik szédüléssel jött elő!



Nincs-e valami miatt bizonytalanság érzésed, nem lehet hogy döntésképtelen helyzetben vagy valami miatt? Én miztán ezeket megválaszoltam és döntöttem, elmúlt a szédülés, és minden egyes testi tünetem így mentem végig

2019. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyébként senki nem

Mondjon ekkora butaságot hogy erős szívdobogás pánikbetegséggel egyenlő!!!!!


Ez kisebb nagyobb errősségü szorongás miatt is lehet nem kell hogy rögtön pánikrohama legyen, vagy azonnal kijelentsd hogy pánikbeteg!


5,6kroteriumnak kell megfelel i ahhoz hogy ki lehessen jelenteni higy valakinek oanik rohama van, ez csak sika szorongas, hidd el ORIASI a kulonbseg

2019. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mostanában érzem magamon, hogy sokat stresszelek, mikor jártam suliban még fáradt is voltam mert , az első félévben még egy tanfolyamot is csináltam hétvégén, most ugye az érettségi, évközben elvesztettem a lovamat is, betegségek is voltak a családban, most mióta nincs suli barátimmal sem találkozok annyit, nehéz év volt..
2019. jún. 19. 22:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor amire szükséged van, az rengeteg pihenés, és pozitív élmény! Sajnos az embernek vannak határainés kell vaoami amiből töltekezhet!
2019. jún. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!