Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet, hogy csak beképzelem a...

Lehet, hogy csak beképzelem a hipochondria miatt? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Reggel óta furán érzem magam. Bizonytalanság érzés, izzad a tenyerem, lábaim, mintha enyhén meg lenne feszülve az állkapcsom, száraz a szám, nagyon enyhe mellkasi diszkomfort, enyhe tarkófájdalom, enyhe légszomj.

Vérnyomásom 115/65, 60-70-es pulzussal. Ez előtt nem méregettem, de mindig alacsonyabb volt picivel emlékeim szerint 120/80-nál és jól voltam.

Pár hónapja gyakran törnek rám szorongásos rosszullétek hipochondria miatt. FÉL 0.25-ös xanaxot vettem be rá mindig, de csak 1-2 órára rá múltak el a tünetek (72 kg vagyok, férfi). Most bevettem 2x felet 1 óra eltéréssel, de még mindig nem érzem magam túl jól, nem tudom elengedni a gondolatot, hogy valami van a szívemmel és azért érzem a tüneteket. :(

Volt, hogy 110/55 80 volt a vérnyomásom de nem voltak ennyire intenzívek ezek a tünetek. :(

Létezhet, hogy csak feltuningolom magam ezekkel a kényszer-gondolatokkal? :(



2019. jún. 20. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális akkor igen ezeket a szorongás okozza. Nekem még van hogy szédülök , vagy hányingerem van , nyomás érzés a fejemen. Egyébként én is azt hittem hogy a szívemnek van valami baja, mert úgy éreztem mintha nagyon erősen verne ... közben meg ugy csak rákoncentrál az ember. Elmentem egy ekg vizsgálatra és kiderült hogy semmi bajom. Neked is ezt tudnám javasolni , szerintem segítene!
2019. jún. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!