Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan vihetném magasabbra a...

Hogyan vihetném magasabbra a vérnyomásomat?

Figyelt kérdés
Hosszú távon tornával,aktívabb élette. Rövid távon? 3.napja szédülök. Kólával,energia itallal kezdek,hogy kicsit jobban legyek. A 105/75 jelenleg a csúcs. Inkább 100 és alatta van. Rossz,mert émelygek és nem szédülök,ha lehajolok,vagy oldalra dőlök. Nehéz így takarítani,gyereket nevelni.

2019. jún. 25. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Kólával,energia itallal kezdek,hogy kicsit jobban legyek."


Egészségügyi gondok és az ilyen szutyok nem fér össze. Nem tudom, hogy elővetted-e már a googlet életedben és olvasgattál-e már, milyen hatással vannak ezek a szervezetedre, mik vannak benne, mit okoznak hosszútávon.


Azt értem, hogyha koffeint szeretnél, de ne már ilyen szutykokkal vidd be. Ott a kávé, zöld tea, fekete tea.



Betegen felejtsük már el az ilyen ostobaságokat.

2019. jún. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak most iszok ilyeneket,hogy ne szédüljek annyira. A kávé,zöldtea,fekete tea nem jó nekem. Kikészíti a gyomrom.
2019. jún. 25. 13:12
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beteg,csak a vérnyomásom alacsony. Egyszer megmértem,amikor nagyon ideges voltam és azt hittem "200" a vérnyomásom,akkor volt 117 😆
2019. jún. 25. 13:15
 4/13 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok beteg"

Vitatkozhatunk a definícióról, de a vérnyomásod nem normális, akkor se ha 45 éves vagy mondjuk.

Ez számomra a betegség kateg, mert valami nem úgy funkcionál, mint kéne és az életedre negatív hatással van.



Szóval igen, beteg vagy, mégha nyilván van egy skála a megfázástól az áttétes rákig, nem minden betegség ugyanolyan súlyos.

2019. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet, nekem szokott segíteni, ebben a nagy melegben nekem is mindig leesik, tegnap 95 volt délután, ilyenkor gyorsan megiszom 1-2 pohár vizet egyszerre és utána is odafigyelek, hogy legalább fél óránként igyak.
2019. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy beteg, ez egy adottság. Mivel nem tartják betegségnek, gyógymód sincs. Sok mozgást, sportolàst, fizikai munkát javasolnak. Nálam eddig 88/52 volt a legpocsékabb érték.

72N

2019. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugye viccelsz? Kóla, energiaital....akkor inkább napi 2 kávé.


Kevés az életkedved, fásult vagy. Mozogni kell, de rendszeresen.


Kevés gyorsan felszívódó szénhidrát!

2019. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ember, ez teljesen normális vérnyomás, 90/60-ig az. Nekem is 105/70 körül van, semmi bajom. Más baj lesz nálad is.
2019. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elmentem futni egy kicsit,hogy jobban legyek. Nos , 90/59 88p és 102/63 87p lett a vérnyomásom. Többször kell menni ahhoz,hogy jobb legyen?
2019. jún. 26. 22:50
 10/13 anonim ***** válasza:

Rendszeresen kell mozogni.


De nem csak futni.


Némi futás, némi súlyzós vagy saját testsúlyos edzés (kettlebell, trx fegyenc edzés etc) némi nyújtás (heti 3 alkalom 15p)

2019. jún. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!