Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudtok olyan chat, online...

Tudtok olyan chat, online közösséget, ahol depressziós emberek, vagy depresszióból kijövő emberek tudnak egymással csevegni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, mint az anonim alkoholistak pl, ahol a közösség ereje segíthet az egyénnek kilàbalni a rossz periódusból. Ahol esetleg van szakember is, aki tanácsokat ad. Esetleg olyan emberekkel is szivesen leveleznék, akik hasonló cipőben jàrnak, vagy jártak. Úgy érzem be van szűkülve a tudatom a depressziós hangulat miatt és megerősítésekre lenne szükségem, de sajnos a környezetem nem ért meg. Pszichológust is próbáltam, de nem értettük egymást. Csak a 15000 ft ok mentek óránként.

2019. jún. 26. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom orvos diagnosztizált. Ne depressziósok csoportját keress, hanem online pszichológus csoportot. A sok depressziós nemhogy segítené egymást, de ártanak...
2019. jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
olyan csoportot tudsz esetleg? Vannak olyan depressziosok is akik kijöttek a trutyiból és igazából olyanokra lennék kiváncsi. Olyan pozitív embereket keresek, akik megjártàk a rosszat, de megerősödve maguk mögöt tudják ezt a rossz állapotot.
2019. jún. 26. 22:29
 3/3 nicola73 ***** válasza:
Jó pszichológust találni nem könnyű. Én most találtam egyet. Sajnos nekem is gyakran jön elő szorongás, rosszkedv, depresszió keverve és főleg ha melegfront jön akkor mivel arra vagyok érzékeny. Kétszer voltam pszichiátrián egyszer a SOTE-n egyszer meg a János kórházban. Azt javaslom neked menj be a gondozóba a Jánosba és keresd Kosza Piroskát. Nagyon kedves és végighallgat tanácsokat ad és nem kerül semmibe mivel TB-re megy.
2023. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!