Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti nem unjátok már ezt az...

Ti nem unjátok már ezt az idióta meleget meg erős fényt? Miért baj, ha valaki nem ujjong a nyárért?

Figyelt kérdés
Kicsit már túlzás, biztos nem normális ami itt megy, az meg pláne durva, hogy sokan még éljenzik is. Miért jó bárkinek is, ha kiég a retinája meg 5 perc kintlét utá szinte bőrrákot vagy napszúrást kaphat. Ebben mit lehet élvezni? Vagy hogy semmire nem tudsz koncentrálni, meg elnyom az álom + ragadsz akkor is, ha nincs rajtad felesleg.
2019. jún. 29. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek

Én mindig is gyűlöltem a nyarat

Nekem a 25 fok a maximum utána nem szeretem :) az olyan embereket meg fejbe bírnám b szni akiknen a 40 fok a szuper és beszólnak hogy nyár van mi a bajom tök szuper -.-

2019. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kilószám eszik a fagylaltot, meg alig jönnek ki a vízből. Úgy kibírható. Lehúzott rolóval elviselhető.
2019. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is utálom, főleg azt az elviselhetetlen 36-38 fokot.Egész nap izzadok, megmosdok utána 5 perc múlva már megint érzem hogy vizes az arcom és a homlokom meg reggel is erre ébredek.Persze nem azt mondom hogy a mínuszokat szeretem, de én csak úgy tudnám élvezni a nyarat ha max 28-30 fok lenne, az még az a kellemes, élvezhető kategória, tegnap pl egész jó idő volt.
2019. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak a tanárok meg a diákok mondják, hogy jó, persze bezzeg június elején még ők is odavannak, hogy kibírhatatlan.
2019. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az jobb ha télen is majdnem forróság van? Amúgy dögölj a lakásban éss nézz barátok köztet :) ja klíma nem árt és ne menj el nyaralni, nehogy hozzád érjen a nap ;)
2019. jún. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó nem mindenki teheti meg hogy otthon döglik és nézi azt a szennyet

Másrészt télen nálunk nem igen volt meleg nem tudom te hol laksz :)

2019. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!