Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik lenne a jobb olaj...

Melyik lenne a jobb olaj idegességre és pánikos depresszios dolgokra közérzet javításra stb?

Figyelt kérdés

Levendula olaj vagy cannabis olaj


Van ithon levendula olajam hasznal is halántékomra szoktam kenni és szagolni is szoktam ezt idegességre depresszióra használom és pánikos tünetek enyhítésére.

De ezek enyhítik a tüneteket és elég jol is érzem magam tölle de arra lennék kíváncsi hogy a cbd olaj jobb lenne e.

Fontos lenne előre is köszönöm.

Annak is aki nem ír de megnézte ezt a kérdést.



2019. júl. 1. 18:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg hat e a levendula olaj a szerotonin szintre és a dopamin szintre.
2019. júl. 1. 18:40
 2/6 anonim ***** válasza:
pszichiáter lenne jó
2019. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de amúgy a sportolás is jót tesz
2019. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért ez lekezelő volt :D

Tudod én anno megjártam ezt az utat nincs én nekem semmi bajom csak szorongok és magas a vérnyomásom végedte és természetes megoldást keresnék mert egész jol elvagyok csak tudni akartam melyik lenne a jobb olaj erre a célra amit leírtam.

2019. júl. 1. 19:50
 5/6 A kérdező kommentje:

A lehető legroszabb tanácsot adtad az orvost.

Mert nem öngyilkos akarok lenni meg nem hallok hangokat hanem van nekem ez a kis problémám és ha elmegy valaki ilyennel az orvoshoz azonnal a kezeles abbol all hogy antidepi és depresszáns azaz pl escitil és frontin ezekre rá szokik az ember szart sem és readásul teljesen megváltoztassa hát annak tényleg sok értelme van :D

2019. júl. 1. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem volt lekezelő és ha mentális beteg vagy, orvosra van szükséged, nem illóolajokra. A mentális betegség is betegség és kezelni kell, egyáltalán nem szégyen orvoshoz menni vele.
2019. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!