Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez a fura tünet?...

Mitől lehet ez a fura tünet? Szimplán a meleg?

Figyelt kérdés

Egy csomószor előfordul, hogy úgy érzem, mintha magas lenne a vérnyomásom, érzem, hogy erősen dobog a szívem, nem túl jó a közérzetem, nyomott vagyok stb. Most is ez volt már másodjára ma, először délben evés után most meg "csak úgy" úgyhogy megmértem digitális vérnyomásmérővel, de semmi (azt hiszem 119/85 körül volt, pulzusom 89). Úgyhogy úgy döntöttem beviszek egy adag koffeint "tökmindegy" alapon és komolyan még jobban is vagyok.

Ez mi lehet?

Egyébként legtöbbször ez a magas vérnyomás, rossz közérzet érzése evés után jelentkezik, de most nem ettem pl.


2019. júl. 1. 18:54
 1/1 HhSzsz01 válasza:
Nem normális ez a hirtelen pokoli meleg. Mostanában én is gyakran érzem így magam, sőt szédülök is, kedvtelen vagyok. Igyál sokat, hűtsd magad, az fontos.
2019. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!