Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Légzésre változik a szívverésem?

Légzésre változik a szívverésem?

Figyelt kérdés
Nagyon be tudom folyásolni a légzésemmel a szívverésem és össze vissza szoktam lélegezni és érzem a hasamba a szívverésem ahogy lassul, gyorsul stb.. mit tudnék tenni ellene, hogy tudatosan ne lélegezzek össze vissza, és ne érezzem a szívverésem ha kell ha nem?

2019. júl. 2. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy légzési arrhythmia. Tökéletesen egészséges és normális jelenség, levegővételkor gyorsul, kilégzéskor lassul a szívverés. Így alkalmazkodok a megváltozott nyomásviszonyokhoz.
2019. júl. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Detto ugyan ez van nekem is! Nagyon jól megfogalmaztad! Én is írtam már ki kérdésbe, csak nem is tudtam, hogy írjam, hogy értsék teljesen!

Stresszelni szoktál??? Illetve rágörcsölsz a légzésedre, szívverésedre? Én ha figyelem, akkor jön elő ez! Iszonyat kikészítő. Viszont próbálom terelni magam és olyankor jobb sokkal.

2019. júl. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy ha már nem éreztem a hasamba a dobogást, akkor mértem a pulzusom, hogy oké-e. :( Szóval szerintem stressz is tuti!
2019. júl. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont így vagyok én is ahogy te leírtad
2019. júl. 2. 01:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis jelenseg.
2019. júl. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a válaszom: igen. És ez normális.
2019. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amikor beszivom a levegot akkor gyorsul de amikor fujom ki mintha szunetet hagyna es dobban lassan es akkor megint gyorsul
2019. júl. 5. 02:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!