Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alacsony vérnyomásra valami...

Alacsony vérnyomásra valami ami nem kávé, tea vagy kóla?

Figyelt kérdés
A kávét és a teát nem bírja a gyomrom. A kólától meg a buborékok miatt bárhogy kikeberem köhögök. Tudom sport meg sok víz. A sok víztől csak folyton a wcre járkálok, sportolni meg még nem tudok aktívan egészségügyi probléma miatt.

2019. júl. 7. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Koffein tabletta
2019. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És miért baj, az alacsony vérnyomás? Ha gyenge a szived, akkor azt kell kikúrálni, és nem inni nyakló nélkül.
2019. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert fáj a fejem szédülök és folyton aludnék. Mi az, hogy gyenge a szívem? Ilyen betegség nincsen!
2019. júl. 7. 12:28
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
De van ilyen, szívelégtelenségnek hívják. De nem csak ez állhat az alacsony vérnyomás hátterében. Nekem is folyton alacsony.
2019. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szívelégtelenség?!! :D Azért az más történet. :D Biztos 10 éves koromban ís szívelégtelnségem volt....jól bírom. :D Egyebként tévedsz a szívelégtelenséget nem hívják szív gyengeségnek. Ez butaság. Semmi baja a szívemnek. Volt már holter, ekg, uh. Egyebként sem tünete az rlégtelensegenk az alacsony vérnyomás. Nagymamám abban halt meg, egész életeben magas vérnyomása volt. Alacsony a vérnyomásom ez van.....adottság. Nem kell rémtörténetet kreálni mögé. Nem ez volt a kérdés!
2019. júl. 7. 15:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaj nyugi már, pont hogy azt mondom, hogy nincs neked semmi bajod, csak alacsony a vérnyomásod. Mondom, nekem is alacsony, mindig az volt, mégse vagyok szívelégtelen. Én is tolom a koffeint, hogy ne szédüljek, ezért írtam a tablettát. Így félreértelmezni valamit...

A szív gyengesége, azaz gyengült pumpafunkciója pont hogy egyenlő a szívelégtelenséggel és végstádiumban igenis járhat alacsony vérnyomással. Ne akarj kioktatni eü-s létemre légyszi...:D

2019. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Te se biológusként :) nem gondoltam, hogy bajom van. Csak megoldást nem találok a helyzetre mert amiket felsoroltam azokat nem bírom. A tabitól félek mentálisan. Nrm tudom mennyinek felel meg. Amit eddig láttam félbe törni nem lehezett. Majd megnézem jobban a kínálatot
2019. júl. 7. 15:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Én se állítottam, hogy bajod van és őszintén csak segítő szándék volt bennem. Átlagosan egy tablettában 100 mg koffein van, ez nagyjából egy csésze (őrölt kávéból készült) kávénak felel meg; 300 mg lenne a max de ezt persze rengetegen átlépik.
2019. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem annak a negyede is elég lenne :D
2019. júl. 7. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!