Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fura érzés a nyakban levegővét...

Fura érzés a nyakban levegővételkor mitől lehet?

Figyelt kérdés

Két napja ahogy lélegzem mintha a kulcscsontom felett bal oldalon lenne egy gombóc, amitől nehezebb levegőt venni. Tapintásra semmi, illetve ránézésre csak levegővételnél vagy ha finom ki. (Szájon át még jobban érzem.) Egy óráig fáj csak vagy kevesebb ideig, de napi 2-3szor is akár. Vagyis nem fáj, hanem zavaróan mintha ott lenne valami. A vérnyomásom meg ezek normálisak, nem hiszem hogy pánikbetegség lenne hisz akkor egyéb tüneteim is lennének.


Volt valaha valakinek hasonló?



2019. júl. 7. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem volt. Nagy tévedés, hogy pánikbetegség vagy a stressz okozná a gombócot a torokban. Épp hogy fordítva van. A gombóc a garat alatt akkor is ott van, ha nem érzed, nem okoz kellemetlenséget. De az agyat akkor is terheli, csak a tudatunkig nem jut el. Ettől leszünk idegesek, stresszesek, súlyosabb esetben be is pánikólunk minden apróságon.

Én úgy oldottam meg 4 évtizednyi szenvedés után, hogy erre a célra alkottam egy masszírozó gépet, és időnként, mikor már nagyon nyomott, kimasszírozom a gombócot. A seb gyógyulását, a nyelőcső belső hártyájának tisztulását fele méz, fele pálinka segítette.

2019. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!