Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Neurológiai problémám lehet?

Neurológiai problémám lehet?

Figyelt kérdés

Néhány napja a következő tüneteim vannak változó intenzitással, de szinte folyamatosan:

mozgásra, de leginkább fej mozgatásra tarkótáji fura érzés. Mintha a nyakizmom is el lenne nehezülve. Enyhe bizonytalanságérzés járkálás mozgás közben (HABÁR AMIKOR EDZEM ÉS SÚLYZÓKAT EMELGETEK, GYAKORLAT KÖZBEN NEM ÉRZEM EZT, AKÁR ÁLLÓ HELYZETBEN SEM). Mintha másnapos lennék és kótyagos lenne a fejem, leginkább ahhoz tudnám hasonlítani, csak kicsit ijesztőbb..

Szorongó hipochonder vagyok, az elmúlt 1-2 hónap alatt sokféle tünetet öltött a problémám (légszomj, szívdobogás érzés, gyengeség, ájulásérzés), de ez most olyan, mintha nem abból fakadna, persze iszonyatosan félek tőle és még jobban szorongok a napokban...

24 éves srác vagyok, sportos alkatú, 74 kg.

vérnyomás, EKG, vér-oxigénszint rendben, légzés vizsgálat is. Mit gondoltok, valamilyen neurológiai probléma alakulhatott ki az elmúlt napokban? :/



2019. júl. 16. 12:13
 1/6 A kérdező kommentje:
kimaradt, hogy az elmúlt hónapokban kevesebbet sportolok, és a tartásom is rossz, nagyon sokat ülök a gép előtt.
2019. júl. 16. 12:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Leírtad, szorongó hipichonder vagy. Ezt kellene kezelni.
2019. júl. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szóval hipochonder:-)
2019. júl. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És ezért érzem,amit érzek?

Tegnap voltam fül-orr-gégésznél, azt mondta, hogy a perifériás egyensúlyrendszeremnek nincs semmi baja.

Este, pár órára szinte meg is szűnt.

De én félek, hogy valami neurológiai gebasz' van és amiatt érzem...

2019. júl. 18. 11:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor menj el neurológushoz, a szorongás miatt amúgy sem ártana. De a legjobb enne egy pszichiáter, mert ez pszichés betegség.
2019. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia, nekem is hasonló problémáim vannak már hónapok óta. Ha megnyugtat menj el neurológiai rendelésre és akkor elküldenek koponya MR-re, az megmutatja ha valami agyi dolog van a háttérben.
2019. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!