Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nektek már volt ilyesfajta...

Nektek már volt ilyesfajta nehézlégzésetek?

Figyelt kérdés
Mostanság így rám szokott jönni egy ideig a nehézlégzés ,de nem fulladósan vagy ilyen nagyon durván csupán zavaróan , és habár voltam allergológián ahol fújtam és jó lett az eredményem és tüdőszűrőn , még is attól félek hogy vele lenne gond sokszor ha nem figyelek rá egyből elmúlik vagy ha magamban elkezdem mondogatni hogy nincs baj, jól kapok levegőt stb... néha ilyen erőltetetten köhögök is nem ingerből csupán hogy hátha jobb lesz. Ha valakinek volt már ilyenje mesélje el vagy van tippje hogy mitől lehet.

2019. júl. 16. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

"ha nem figyelek rá egyből elmúlik vagy ha magamban elkezdem mondogatni hogy nincs baj, jól kapok levegőt stb... "

Pszichés lehet. Ne figyelj rá, mindig foglald el magad valamivel, akkor elmúlik.

2019. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudod miközben csinálom a dolgom is érzem sokszor pont ez a baj , de van mikor mondogatom , és akkor sem múlik el vagy csak enyhül. Igaz hogy nekem már 4-5 hónapja sok problémám van ,de mindig változnak volt hogy a szívem fájt volt hogy a kulccsontomnál nyomott stb... elég problémás időket "élek".
2019. júl. 16. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, egyedül nem boldogulsz, keress egy pszichológust.
2019. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!