Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért történik ez velem? Ez...

Miért történik ez velem? Ez lehet epilepszia?

Figyelt kérdés

Egyik nap este felébredtek ,arra emlékszem hogy a kezem elkezd remegni és ilyen fura mozdulatokat csinál a testem mintha dobálnának. Aztán vége. Megnyukszom de ülök az ágy szélén kb másfél perc múlva hátra esek beverem a fejem már megint remegek . Arra kelek hogy a földön fekszek és nem emlékszem semmire.


Ez lehet epilepszia? Az utóbbi időkben bele fúrtak magam ebbe a témába tudjátok cameron boyce miatt. Bár azt kétlem hogy ennek az ő halála lenne az oka és csak beképzelem . Egy kicsit félek.


2019. júl. 19. 05:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint arra nem emlékszel hogy mi rörtént közben mert a fejem beverték az ágy szélére és azt tudom hogy az ágyon feküdtem. Utána is csak percekkel az után emlékeztem mind erre ami előtte történt.
2019. júl. 19. 05:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A leírásod alapján igen, ez lehet epilepszia. Jó lenne kivizsgáltatnod mielőbb. (Neurológia)

Már csak amiatt is, mert az sem jó, ha sokszor bevered a fejed egy-egy roham alatt. Agyrázkódást is kapsz ettől.

2019. júl. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mielőbb menj orvoshoz ilyesmit nem azért produkal valaki mert olvasgatott róla.
2019. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez alvási mioklónusos roham.

Vigyázz, mert bármikor átmehet grand mal-ba! Azt javaslom, kerüld a hosszas fetrengést, éjszaka ha nagyon nem tudsz aludni, ülj fel, olvass. Az alvás-ébrenlét közti átmenet ugyanis erősen provokálhatja a rohamot!

Azóta voltál orvosnál?

2019. szept. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!