Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Cukrosok, akik merik rendszere...

Cukrosok, akik merik rendszeresen. Hogyan vigyaztok hogy nehogy elkapjatok valami fertőzést?

Figyelt kérdés
Ugyan én is néha beragasztom, beatine stb de felek h valami bajom lehet .

2019. aug. 2. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? A szúrás helye ne fertőződjön el?

Tiszta eszközöket kell használni. Használj saját tűket, a méréshez lándzsát. Ha az előírás szerint használod nem lesz bajod. Olyan kicsik a bőrsérülések, hogy a mérés végére már nem is kell velük foglalkozni

2019. aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem túlparázod. Én mindig a mérő leírása szerint csinálom, tehát simán kezet mosok előtte, és a mérés után rászorítok egy pzs-t. Soha nem fertőződött még el.


Ha mérés után valami koszosabb munkába kezdek mondjuk egy órán belül, mint kertészkedés, mosogatás, takarítás, akkor pedig gumikesztyűt használok. Számítógépezéshez, telefonozáshoz, lakáskulcs, kilincs megfogásához nem, pedig állítólag azokon is brutális bacilustenyészet van, de nem lett baj sosem.


A lándzsákat sem cserélem előírás szerint minden használat után, de úgy tudom, hogy azokat mások se gyakran cserélik. Persze nem osztom meg senki mással a sajátomat.


De ha el is fertőződne, azért itt nem nagy az esélye, hogy súlyos betegséget elkapj, mert nagyon pici, felszínes sérülésről van szó. Nyilván nem lehetetlen, de akkora peched csak nem lesz.

2019. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a húslevest szoktam heti rendszerességgel merni, azt is vasárnaponként.
2019. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!