Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Bèlfèrgessèg Ellen mi hasznàl?

Bèlfèrgessèg Ellen mi hasznàl?

Figyelt kérdés
Szerintem cernagilizta van a szèkletembem,de tùl gyorsan lehuztam,de fèlek ha igen ,not csinàljak?

2019. aug. 3. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Úgy látom, nem új neked ez a helyzet, mert oda van írva a kulcsszavaid közé, hogy Vermox. Na pontosan azt csináld. És ugyebár, mivel receptköteles, orvoshoz kell menni érte. Akár ügyeletre és onnan majd az ügyeletes gyógyszertárba, ha egyszer hétvége van. Nincs háziszer!
2019. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Hivatalosan a Vermox tbl. DE csak vényre kapható!

[link]


Népi gyógyászatban használ még a fokhagyma is (napi 2-3 gerezd összezúzott fokhagyma fogyasztása nyersen), de én azt mondanám: jobb, ha lát orvos.



Cérnagiliszta esetén:

- Ki kell főzni (legmagasabb hőfokon mosni) a ruhákat, alsóneműt, ágyneműt, lepedőt, pizsamát. Ki is vasalni, mivel peték maradhatnak bennük. Plusz: éjjelente ki is mászhatnak az ágyban az apró férgek.

- Gyerekeknél tövig levágni a körmöt, mivel álmukban vakarózhatnak, (jellemző az éjszakai végbél viszketés) és tovább szórják így a féreg petéket.

- körömkefélés kézmosásnál, és fertőtlenítés.


[link]

2019. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Ne terjessz álhíreket, nyilvánvaló, hogy a fokhagyma nem öli meg a gilisztát, hogy francba tenné! Sokkal felelősebben kell annál gondolkodni, mint hogy a megoldást hanyagolja, a helyzetet súlyosbítja a kérdező azért, mert a fokhagyma kényelmesebb, mint az orvosi ügyelet!
2019. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, sajnos a parazita házilag nem irtható, mindenképpen segítséget kell kérned az orvostól.
2019. aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!