Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi lehetett a bajom?

Mi lehetett a bajom?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 24éves fiatal lány vagyok.Ismert betegségem a gerincferdulés,másról nem tudok.Reggel mikor felébredtem még jól voltam.Tettem-vettem a lakásba,10hónapos a kislányom vele játszottam stb...Etetése közben úgy éreztem,hogy szorít a mellkasom,felmegy a vérnyomásom,indokolatlanul ideges lettem.Majd megmértem a vérnyomásom 141/90 p; 91 .Nem dohányzok,reggel egy kávét iszok,sok tejjel.Tuneteim voltam a gyomorfájás ,enyhe hányinget.Majd felhívtam páromat,hogy ezt elmeséljem neki és a telefonálás közben jobban lettem.Fáradtnak érzem magam,most is mennj kéne fodrászhoz,de nincs kedvem sem és erőn sincs hozzá.
2019. aug. 9. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet elkaptál valami vírust és majd jön a hanyás meg hasmenés. De az is lehet, hogy mrgártott a meleg. Ittál eleget? Lázad van?
2019. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez idáig bármi lehetett. Elsőre huzatra tippelnék, de a hányinger inkább napszúrásra jellemző. Vagy más is, némi vírussal összekötve.
2019. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!