Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nagyon alacsony vérnyomásra...

Nagyon alacsony vérnyomásra mit tudnátok tanácsolni?

Figyelt kérdés

Egyik jóbarátomat mióta ismerem mindig panaszkodott,hogy ha feláll elsötétül neki a világ és a többi. Ő tudja kicsi kora óta,hogy alacsony a vérnyomása. Minap bátorkodtam megkérdezni, nyugalmi állapotban a pulzusszáma 46 volt. 46! Néha az éjszaka közepén lüktet a szíve a fülében.

18 éves amúgy egészséges fiatalemberről van szó. Kávézni nem akar, sem orvost felkeresni.Esetleg szívesen fogadok tanácsokat amivel rátudom venni vagy valami alternatív módszert.



2019. aug. 12. 20:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit tennék hozzá hogy ájulás és az orr vézés is fordult már elő, főleg a reggeli órákban
2019. aug. 12. 20:09
 2/6 anonim válasza:
Pedig ha elmész csak a haziorvoshoz ír fel vernyomas emelot es meg is van oldva
2019. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mozgás!
2019. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. aug. 13. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Vérnyomás emelőt nem szeretnek felírni. Kockázatos. Az alacsony vérnyomás nem betegség. Nekem is az van. De 46 pulzus meg orrvérzés? Itt már lehet valami komolyabb betegségről is szó.

Ha egészséges akkor kávé, kóla, fekete tea. Sok víz, magasabb sóbevitel, és ami tényleg használ az a rendszeres mozgás. Kardió főleg kevésbé az erősítő gyakorlatok. Bicikli, úszás, futás, túra, aerobic. Nem ártana neki egy vérvétel mert ha vérszegénységet is begyűjt mellé akkor lábra sem fog tudni állni. Tapasztalat. A rendszeres orrvérzéssel meg el lehet jutni idáig.

2019. aug. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugalmi állapotban 46-os pulzus szerintem kiváló. Nekem is ott körül szokott lenni.
2019. aug. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!