Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A ClinSin-t vagy hasonlót...

A ClinSin-t vagy hasonlót próbáltátok? Mennyire hasznos?

Figyelt kérdés

Patikában ajánlották ma, de elég fura most az orrom utána...


Mondjuk, azt meg végképp szeretném tudni, hogy sikerült egy felső légúti vírust bekapjak, amikor 1 hete ki se tettem a lábam a lakásból :S



#ClinSin
2019. aug. 14. 19:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Természetesen szedek rendes gyógyszert is, csak az orrcseppezést akarnám megúszni. Arról való leszokással problémáim vannak mindig
2019. aug. 14. 19:58
 2/3 anonim ***** válasza:

A baktériumokkal és vírusokkal együtt élünk! Ezek az önálló létformák miatt működik szervezetünk. Csak akkor vállnak ezek élősködővé, ha a szervezetben olyan változás áll be, amely kedvez ezeknek a túlzott elszaporodásukhoz. Ezt úgy mondják, hogy az immunrendszer meggyengül.

A fő kérdésedre sajnos nem tudok válasszal szolgálni!

2019. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én dm-es orröblítőt használtam, az egy műanyag neti kanna. Sajnos már nem kapható, csak az utántöltő só. Az elv ugyanaz, víz egyik orrlyukon be, másikon ki. Elképesztően hatékony, sose gondoltam volna, hogy ilyen szinten az orrban van a góc. Egy orröblítés, amikor kopogtat a megfázás és ki se alakul. Könnyen rá lehet érezni a technikára, bár erről a nyomós flakonról nem tudok nyilatkozni.
2021. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!