Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Herpesz ellen SOS?

Herpesz ellen SOS?

Figyelt kérdés
Kijött egy herpesz a számon, kedden, ami már alig látszott, csak egy kicis seb, és most kijött a szám alatt több herpesz is. Sos elkene tuntetnem szombatra :( jegelem, tettem ra fogkremet, bepanthent,almaecetet, mézet, mindent ami eddig bevált, de félek, nem múlik el szombatra
2019. aug. 22. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Zovirax kenőcsöt szoktam venni rá a gyógyszertárban, ameddig tart, addig egész nap kenem vele a számat. Én egyébként azt vettem észre, hogy csak akkor rövidíti le a kínszenvedést, ha már attól fogva kened, amint érzed, hogy ki fog jönni. Amúgy kell az 5-6-7 nap, amíg elmúlik.
2019. aug. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hete egyik reggel elkezdett kijönni a herpesz a számon. Kiakadtam, mert 2 hétig küszködök vele, ha esetleg előjön. Barátnőm ajánlott egy krémet. Úgy voltam vele kipróbálom, mert a zovirax és társai nekem csak növelik. Nem fűztem nagy reményt hozzá. De amikor 2 nap múlva esküszöm nyoma sem volt a herpesznek, nem hittem el! Pedig már látványos volt a hólyag. Sebnél nem tudom, hogy reagál, azt milyen gyorsan tűnteti el. De a hólyag eltűnt. Livsane a neve. 1499Ft és nem csak egy kúrára elegendő. Ha esetleg kipróbálod, majd légyszi tapasztalatot írj már. Kíváncsi vagyok Neked is ilyen sós gyors. De az tuti, hogy most már nem lesz olyan nap, hogy ne tartsak itthon a krémből. Kentem régen lasare pasztával, kavartattam a gyógyszertárba. Az is hamarabb gyógyítja, de nagyon fehér is meg rászárad.
2019. aug. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*sos gyors akart lenni, de átírta a telefon, elnézést.
2019. aug. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom❤️ Hnal veszek is
2019. aug. 23. 01:23
 5/7 A kérdező kommentje:
#2-es! Nem tudok eleg halas lenni😍 a krém amit ajánlottál bepanthennel felváltva, csodát művelt😍 mar csak alig latszik egy nagyon pici seb, de mar eszrevehetetlen😍 orok halam😍 koszonooom😍♥️
2019. aug. 23. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy Neked is ennyire hatásos volt és, hogy segíthettem!😊🤗❤️ Én sem hittem a szememnek, amikor óráról órára tűnt el a hólyag. Csodaszer! :)
2019. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teafa olaj nagyon hatásos :)
2019. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!