Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit lehet tenni az ellen,...

Mit lehet tenni az ellen, hogy ne tartsam görbén a hátam?

Figyelt kérdés
Gerincferdülésem nincsen, de mivel görbén esik jól tartani magam, félek hogy egy idő után az is lesz. Láttam már ilyen top szerűséget, ami segít egyenesen tartani a hátat. Ilyet hol vehetnék jó áron? Esetleg valamilyen más megoldás?

2019. aug. 25. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
erősíteni kell a gerinc melletti izmokat. gerinctorna.
2019. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen nyakba akasztós, mellre fekvő tartójú, fölfelé görbülő irdatlan penge, amit eredetileg sofőröknek fejlesztettek ki elalvás ellen. Egy jól beállítható típus kecskehát ellen is jó lehet.
2019. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyógyászati segédeszközboltokban kaphatsz ilyen gumírozott bebújós tartásjavítót, kb. 6000 Ft, elég kényelmetlen. Van egy másik eszköz, amit még nem próbáltam, spider belt a neve, ugyanilyen heveder, de nem tartja a hátad, csak csipog, ha begörnyedsz. Ilyenkor az ember kihúzza magát. Állítólag erősíti a hátizmot, mert nem passzívan tart. 10.000 körül van.
2019. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Úszás!
2019. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!