Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ezüst colloidról mi a vélemény...

Ezüst colloidról mi a véleményetek? Tényleg erős baktérium és vírusölő?

Figyelt kérdés
2019. aug. 29. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Meg igen erös méreg és nagyon kellemetlen mellékhatása, hoyg adott esetben szüstszínü lesz a böröd töle életed végéig - és ez nem vicces dolog!
2019. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Én csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. Nagyon komoly bakteriális gyulladást tudtam CSAK ezüstkolloid kortyolással teljesen tünetmentessé tenni magamban. 20 nap alatt. Írtak föl és ki is próbáltam egy nagyon erős antibiotikumot, de abba majd bele pusztultam 2 tabletta után és abbahagytam. Azóta teljesen tünetmentes vagyok. Csak ajánlani tudom. Persze, akinek fém allergiája van, annak sajnos nem ajánlatos.


Más. Évekkel ezelőtt pozitív HPV tesztem lett. Elkezdtem akkor is az ezüstkolloidot és fél év múlva már nem mutatták ki.


Ennyi.

2019. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tanácstalan vagyok,mert egy jó ideje minden nap fújtam a torkomba,nyelvem alá 10 puffot.Erős ínygyulladással küszködöh,és a nyelvem 60%-a befeketedett.Az ezüst colloidnak köszönhető,vagy valami gyulladáscsökkentő mellékhatása?
2019. aug. 29. 15:53
 4/5 Moon_Walker ***** válasza:
igen nagyon jó anyag. egy probléma van vele, hogy csak petricsészében illetve külsőleg működik.
2019. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Moon_Walker ***** válasza:
erős ingyulladásra minek a nyelved alá alkalmaztad? öblögetés lett volna a javallt. ha befeketedik akkor nem jó a minősége amit vettél.
2019. aug. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!