Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Használt e valakinek a Bioptro...

Bajor László Gyula kérdése:

Használt e valakinek a Bioptron vagy más fényterápiás készülék a Vitiligo vagy térdfájdalom kezelésében, gyógyításában?

Figyelt kérdés
Akár millóFt is lehet egy lámpa, amire azt ígérik, hogy mindenfélét gyógyít. Van ilyen tapasztalata valakinek?

2019. szept. 3. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Ugye nem mondok újdonságot, hogy fénnyel nem lehet gyógyítani!?

A legnagyobb pénzlehúzás, őszintén szólva el sem tudom képzelni hogy valaki elhiszi hogy "fényterápiával" gyógyulhat bármiből is.

2019. szept. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
A feleségem hisz benne, és használja is. Szerinte jó.
2019. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Vedd meg nyugodtan. Más kérdés hogy semmit nem segít és jóval karcsúbb lesz a pénztárca, de ugye ha az interneten megírta egy hülye honlap meg az okos sámánok azt mondták hogy működik akkor működik.

Fénnyel nem lehet gyógyítani. Állj ki a napsütésre, az UV-től az infravörösig elég nagy spektrumot lefed. Ha lesz változás a testedben akkor szólj (garantálom hogy semmilyen az ismertnél egyébb pozitív hatással nem lesz rád mint ahogy ez a lámpa sem)

Ez a mindent IS gyógyító lámpa jól megvalósítható otthon is párezer forintért. Vegyél egy polárszűrőt és egy kartondobozt. Vágj rá akkora lyukat hogy beleférjen a szűrő majd tedd ki a napra úgy hogy a napfény a polárszűrőn keresztül megvilágítsa a doboz belsejét. Tedd bele a kezed vagy alakítsd ki úgy hogy a térded beleférjen. Mivel a doboz belsejébe csak a polarizált fény jut be ezért ugyanazt a hatást (semmit) éred el vele mint a milliós lámpával.


El kell menni normális orvoshoz és ír fel rá gyógyszert, gyógytornát, egyéb valóban működő kezelést amit fedez a TB...

2019. szept. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem még egy 80ezres, Omkeres Biopton lámpám van, színterápiás, amit 2005-ben vettem, miután semmilyen kezelés és kencék nem mulasztották el a csuklómban az ínhüvelygyulladást, zöld színnel kezeltem naponta 2szer, és 1 év fájdalom után a lámpázás 1 hónap alatt meggyógyította. Ezt használtam pár éve a térdemre is, plusz kenegettem Rozmaringos krémmel, és azt is rendbe hozta. Nekem megfázásnál, torokgyulladásnál, arcüreg gyulladásnál is bevált a lámpa, azt kék színnel szoktam kezelni.
2019. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A magyar polarizált lámpa nem kerül milliókba, azt kell venni.
2019. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Eléggé nagyképű vagy 3 as. No, meg tudatlan is. Szerinted a föld sem forog, mert te nem látod.
2019. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Na akkor: van egy adott fényforrásod mint például ez a lámpa. Nem csak 1 frekfencián, hanem egy egész spektrumon sugároz (hogy használjam a Bioptron szakzsargonját: polikromatikus). Ugyanúgy mint a napfény vagy bármely elemlámpa. Síkban polarizálod majd ráeresztesz egy színszűrőt is hogy csökkentsd a visszavert fényt illetve egy színtartományt kiemelj belőle. Gratulálok fénytechnikus lettél és még OKJ-ra sem volt szükséged.

Veszel egy halogén izzót (csak azért mert ebben a hülye lámpában is az van), polárszűrőt és színszűrőket. Ugyanazt éred el vele.

Csak ugye jól hangzik, mert milliós tételről van szó és akkor az biztosan működik. Más kérdés hogy párezer forintért lehet ilyet otthon csinálni. Serkenti a vérkeringést meg a szöveteket. Mint ahogyan bármilyen általános fényforrás, de még az is serkenti ha hozzádörgölsz egy húszezrest.

És igen a Föld forog sőt még geoid alakú is. Még úgy is hogy nem láttam a saját szememmel.

Szeretek nagyképű és tudatlan lenni, mert így legalább nem tudnak átverni ilyen hülyeségekkel hogy Bioptron lámpa amivel a csakrák energiáit is lehet befolyásolni. Igen, csakrák. Megnéztem a weboldalát és elkapott a nevetés hogy ezeknek a hülyeségeknek hogy lehet bedőlni..

Ha egy kicsit is ért az ember a műszaki részéhez azonnal látja hogy ez egy hatalmas átverés. 2 óra alatt csinálok ilyen lámpát.

2019. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!