Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Sos! Mi a megoldás a gyógyszer...

Sos! Mi a megoldás a gyógyszerallergiára? Mivel gyógyszerallergiám van, így alternatív megoldásra lenne szükségem!

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 14:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszerre vagy allergiás és milyen betegségre kapod?
2010. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ne szedj gyógyszert... ha beteg vagy, tájékoztasd az orvost az allergiádról, mielőtt felír valamit.
2010. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szalicil érzékeny vagyok.A szemem nagyon bedagad,ha valami olyat eszem.Ha beteg vagyok és orvoshoz megyek,mondani kell és nem irnak ki olyan tartalmú gyógyszert.Egyébként nátrium-benzoátot használok.
2010. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat, de minden gyógyszerre allergiás vagyok, így valójában semmit sem szedhetek, mert halucinálok tőlük, vagy lázas vagyok, vagy szédülök.

szóval olyan megoldásra lenne szükségem ami gyors, hatásos és persze fájdalommentes!

2010. júl. 15. 15:01
 5/18 anonim ***** válasza:
Mármint meg akarsz halni??
2010. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Olyanról még nem hallottam hogy minden gyógyszerre allergiás valaki. Szerintem inkább a híres nocebo effektusról lehet szó.


A másik lehetőg hogy egy vivőanyag okoz nálad panaszokat

2010. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Az allerhiás jellegű megbetegedéseket általánosságban benső érzelmi konfluktisok idézik elő. Amennyiben úgy gondolod a gyógyszerre feltétlenül szükséged van és az orvos nem tud helyette mást írni, javaslom keress fel egy kineziológust. Az allergiás betegségekben nagy hatékonysággal tudnak segíteni.
2010. júl. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nelson Scio biorezonanciás géppel dolgozó orvost vagy természetgyógyászt keress. Tud bacit és vírust is irtani.
2010. júl. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 pancsatantra válasza:
Nekem szintén gyógyszerallergiám volt, az egyik ismerősöm ajánlotta a Medbiotech Diagnosztikát. Elmentem, megvizsgáltak, és 10 kezelést kaptam. Ezen az oldalon mindent megtudtok erről a diagnosztizáló készülékről: www.medbiotech-diagnosztika.hu
2010. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

ajánlanám figyelmedbe a homeopátiás gyógyszereket, amelyek természetes hatóanyagokból készülnek..

a biorezonancia sem butaság,sőt..! én jártam kezelésekre, és nagyon sok egészségügyi problémám megszűnt!:)

minden jót!

2010. júl. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!