Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen orvoshoz, menjek ahol...

Milyen orvoshoz, menjek ahol felsorolva a különböző tüneteimet nem fog elküldeni szakorvoshoz, hanem az egészet egybe nézve rakja össze a képet?

Figyelt kérdés

- Étel intolerancia ( puffadás, reflux, fáradság, akne), kb 10-12 éve kell drasztikusan limitálnom mit eszem

- Habos vizelet ( ha állva vizelek ) kb már egy éve

- Alapvetően nem sok életkedv ezek miatt, szocializálódni egy gyötrelem ( kivéve, ha olyan ételeket eszek amire semmi reakcióm nincs, ezek általában a nyers vegán, illetve főtt hús ételek )


Ami furcsa, hogy csináltam egy 9 napos vízböjtöt, és 4-5-6. napra elmúlt, tehát még ha álltam is akkor sem volt habos, de utána megint visszajött ( ergo nem protein okozza, mivel 9 napja nem ettem proteint ) , a helyzet brutálisan javult azóta általánosságban, de most az elmúlt pár napban megint jobban észrevehető a habos vizelet


Úgy néz ki összefüggésben áll azokkal az életelekkel amiket a gyomrom nem bír megemészteni ( elmúlt 3 napban pl zabot ettem és nagyon durván felpuffaszt ), tehát ha olyanokat eszek ami után refluxot, puffadást okoz, a habos vizelet is felerősödik


26f



2019. okt. 10. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A házi orvosnak limitáltak a lehetőségei, ezekkel mindenképp szakorvoshoz kell menned.
2019. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A szakorvost hívjam fel, vagy háziorvoson keresztül?
2019. okt. 10. 18:13
 3/12 anonim ***** válasza:

Van a szakorvos meg a háziorvos.

A háziorvosodhoz menj, mondd el neki a panaszaidat, és ő fog adni beutalót a megfelelő helyre. Gasztroenterológushoz kell majd menj szerintem.

2019. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ezeket a köröket már megjártam egész gyerekkoromban, de nem vezetett semmire,


mit lehetne másképp csinálni, hogy most eredménye legyen?

2019. okt. 10. 18:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Azon az életmódon kell változtatni amit ez a túliskolázott rendszer diktál!
2019. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mire gondolsz?
2019. okt. 10. 18:22
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
A tartósított élelmiszerre.
2019. okt. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jaja, a vizböjt után világossá vált, hogy van valami az ételben ami nem emberi fogyasztásra való..
2019. okt. 10. 18:37
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen. A tartósítószerekkel és tartósítási eljárásokkal épp az oxigént vonjuk ki az ételekből, hogy a bomlasztó baktériumok ne tudjanak szaporodni. De ha már a fogaink sem egészségesek nem tudjuk megrágni a kaját, az oxigén nem lesz pótolva, így az emésztésünk sem lesz tökéletes. Egyre több allergén agyag kerül a rendszerbe, és mellette rengeteg biogáz.
2019. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kereshetnél egy jó magán gasztroenterológust, aki egyúttal az ételallergiáidat is ki tudja vizsgálni. Gyerekkorod óta már sokat fejlődött a diagnosztika, talán tudna újat mondani. Refluxra szedsz valamilyen gyógyszert, savlekötőt?
2019. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!