Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kasadaganat eltavolitasa hazi...

Kasadaganat eltavolitasa hazi praktikkal?

Figyelt kérdés

A szemoldokom alatt kozvetlenul van egy atheroma. Voltam vele borgyogyasznal,aki sebeszetre kuldott,a sebesz szemeszetre. A szemeszetre ket honap mulva kaptam idopontot. Nagyon zavar,egyszeruen mar rosszul vagyok tole amikor tukorbe nezek. Az lenne a kerdesem,hogy volt e mar valakinek hasonlo problemaja,es van e valami hazi modszer amitol esetleg eltunne?

Elore is koszonom!


2019. okt. 24. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg ne próbált kinyomni, vagy hasonlók!
2019. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azokat amik látható helyen vannak nem szabad nyomkodni, mert ha rondán hegesedik akkor örökre nyoma marad.

Ha nem látható helyen van lehet próbálkozni kinyomással, bár csak akkor ha közel van a bőrfelszínhez és max zöldborsó méretű, ha mélyebben van vagy nagyobb akkor nem célszerű, mert csak szétroncsolod, mivel felszínre jutni nem tud, magadat vagdosni meg nem akarod szikével gondolom.


Ha nem látható helyen van, kicsi, közel van a felszínhez és esetleg kinyomod, alaposan ki kell, majd fertőtleníteni és leragasztani sebtapasszal egy napra.

Sajnos ezeknél nagy az esélye, hogy kiújul mivel a tok ami termeli nincs eltávolítva a kinyomással, tehát valószínű doki a vége mindenképp. De nem minden esetben újul ki, nekem se jött ki. Akinek évek óta megvan és látja, hogy nem növekszik azoknál általában nem szokott kiújulni, akinél láthatóan szép lassan nő (hónapok, évek), náluk valószínű újra kialakul idővel, ha nem orvos csinálja.


Nem véletlenül mondják rá, hogy orvoshoz kell menni, mert kevés esetben lesz jó az otthoni módszer.

2020. okt. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!