Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gerincferdulest ami kicsi kor...

Gerincferdulest ami kicsi kor óta van lehetséges otthon, gyógytornász nélkül rendbe hozni intereneten talált gyakorlatokkal?

Figyelt kérdés

2019. okt. 25. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, milyen iranyu es foku, pl scoliosist nem. Tanulj be szemelyre szabott gyogytornat. Ha sulyos, az ortopediarol vagy reumatologiarol biztos adnak beutalot gyogytornara.
2019. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne egyedül próbáld.. Menj el néhány alkalommal gyógytornászhoz aki elmondja, hogy miket csinálj és hogyan. Utána folytathatod otthon de mindenképp egy hozzáértővel kezdd:)
2019. okt. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mar voltam gyogytornan, még 6.-os voltam, sajnos akkor nem vettem komolyan, de mára már bánom, viszont ha elmegyek rá és beutalnak akkor nem kell megjelennem folyamatosan? Mert az is a baj hogy viszonylag sok idobe telne elmenni rá, és szivesebben csinalnam itthon, csak azt nem tudom, hogy mit, és hogyan.
2019. okt. 27. 12:57
 4/9 anonim ***** válasza:
De ha nem tudod, mit kell csinálni, úgyis el kell menned betanulni. Mi itt a kérdés? Én a régen betanult tornára nagyjából emlékeztem, mégis elmentem újra betanulni. Jól tettem, mert ha picit máshol feszítek-nyújtok stb akkor még romlik is a görbület.
2019. okt. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kasiopea válasza:
100%
Kedves érdeklődő! Én Thomas Hanna Izomkontroll c. könyvét ajánlom figyelmedbe! Nagyszerű, érthető, hasznos útmutatások vannak benne arról, hogy miként szerezheted vissza egészséged és uralmad a tested felett! Rávilágít arra, hogy egészségünk elsődlegesen a mi felelősségünk! Remélem Neked is segít majd!
2019. okt. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Selfnessyoga.hu Medvegy Gergellyel.Videók teljesen kezdő szinttől, magyarázatokkal. Csak használhat, biztosan nem árt, ha betartod az utasításokat.
2019. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy JÓ, valóban jó csontkováccsal többet érsz. Igen csúnya dolgokat rendbe hozhat. Itt egy példa: https://www.youtube.com/watch?v=C3_pTwK3yfk
2019. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Leveltetu ***** válasza:
Mindenkepp, mielott barmit is gyakorolsz vagy nezegetsz az interneten, MENJ EL EGY SZAKORVOSHOZ, hogy allapitsa meg konkretan mi a bajod es mi ra a gyogymod. Homeopatias kezelesekke nagyon durvan ronthatsz az allapotodon ami kesobb talan helyrehozhatatlan.... Ha megis ugy gondolod, hogy a szomszed Mari neni, vagy egy 12 eves gyerek altal mukodtetett internetes oldal jobban tudja mi a megoldas a te bajodra mind egy 10 ev egyetemet vegzett szakorvos akkor hajra...kulonben keress szakorvosi segitseget.
2019. okt. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gyógytorna esetén mindenkinek egyénre szabott programra van szüksége, gerincferdülés (scoliosis) esetén ez fokozottan igaz!

Szóval könnyen ronthatsz is a helyzeteden ha szakember nélkül gyógytornázol!


Nekem egyedül ő tudott segíteni: [link]


Facebook: Tartás

2020. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!