Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Alternatív gyógyítás

A kérdés
Tetu nevű felhasználó kérdése:

Már nagyon régen szúrták a helix piercingemet es normalisan kezeltem de hatul meg mindig be van dagadva es ha rafekszek akkor meg szokot fajni. Nem tudom h mit csinaljak vele?

A valaszokat elore is kosuonom :)

okt. 30. 12:15  Privát üzenet  

A válaszok
mi az a nagyon rég? hetek? hónapok? évek?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont okt. 30. 12:19 Privát üzenet

Én is normálisan kezeltem, most lesz 10 hónapos de még mindig fáj a kettőből az egyik (egyszerre lettek szúrva januárban)

Látszik is rajta valami, vagy csak fáj?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont okt. 30. 13:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hat mar fel eve szurtak. Es nem szokot genyesenni csak annyi h a fülem hatso reszenel be van dagadva

# 3/5Időpont okt. 30. 17:38 Privát üzenet

fél év nem sok

az enyém 8 hónap után gyógyult meg, és az elég gyors

de a dagadás miatt a piercerrel megnézetném

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont okt. 30. 17:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Okes koszonom szepen

# 5/5Időpont okt. 30. 18:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Régen higannyal segítették elő a egészséges anyagcserét?
Remeg a lábam, foként mikor lepcsozok vagy agaskodok mitol leht régen nem volt ilyen problémam?
Régen volt egy olyan szer, amit repülősónak hívtak. Ez szagosított ammónia, amit ha az ember orra alá dugnak még a koporsóból is kiugrik olyan átható az illata. Létezik még ez s...
Régen mivel ápolták a fogaikat az emberek?
Volta régen pattanásom amit kikapartam, és emiatt a homlokomon 2 db elég picit és nem mély bemélyedés keletkezett, ezt milyen krémmel lehet kezelni?
Regen, volt egy zenes-beszelos meditacio audio kazettam. A csavo benne mondogatta hogy lassan lassan enged el azt az testreszed. mi lehet ennek a cime?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Alternatív gyógyítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!