Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Alternatív gyógyítás

A kérdés

Éjszakai csípő-forgó fájdalom mitől lehet? Lesugároz a lábamba, aludni se tudok miatta. Porckopás lenne?

Keress kérdéseket hasonló témában: csípő-forgó-fájdalma

nov. 8. 13:29  Privát üzenet  

A válaszok
Rossz matrac?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont nov. 8. 13:43 Privát üzenet
Porc kopástól is lehet .

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont nov. 8. 17:08 Privát üzenet

Munkától függ. Fizikai munka esetén inkább porc kopás, ülőmunkánál valószínűbb, hogy a gerincet stabilizáló izmok elgyengültek a mozgásszegény életmód miatt.

Próbálj embrió pózban aludni, oldalt fekve, felhúzott lábakkal. Hason semmiképpen. Napi 5 km tempós gyaloglás.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont nov. 9. 07:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Talált! - A 2 változat. Le vagyok gyengülve, keveset mozogtam az elmúlt 3 hónapban. Többet kellene, de már a járás is fájdalmas.

# 4/9Időpont nov. 9. 13:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Napi 5 km ? Az nagyon sok ! Nekem korábban ált 2 km volt eddig a szokásos. Kb. 1 órát kellene naponta gyalogolni?

# 5/9Időpont nov. 9. 13:16 Privát üzenet
János Gilján nevű felhasználó válasza:

Gerincsérvre gyanakszom ennyi infó alapján...

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont tegnapelőtt 10:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Elkezdtem többet járkálni és jógázni is és csökkent a fájdalom. Úgy látszik a mozgás jót tesz.

# 7/9Időpont tegnap 09:31 Privát üzenet
Ha teljesen nem múlik el, csontkovács is jöhet

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont tegnap 14:59 Privát üzenet
Napi 5 km nem sok, minimum annyi nagyon is indokolt lenne. Én pont 2,5 km-re lakom a munkahelyemtől, tehát a bejárás kb ki is pipálja. Egy odaséta kb 25 perc alatt meg is van, ha szépen szedem a lábam. Hidd el, ha van célja annak a sétának (pl így menj el egy picit távolabb lévő élelmiszerboltba, vagy bármi) akkor utána megszokod, meg se kottyan.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont tegnap 15:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Körömlevétel után mennyi idő alatt múlik el teljesen a fájdalom? A múlt pénteken megüttem a nagy lábújjam. Azonnal megkékült a köröm, hétfőn mentem a család orvoshoz, aki...
Az Algoflex forte fájdalomcsillapító körülbelül hány órán át csillapítja a fájdalmat?
Mit tanácsolnátok tartós nyakizom feszültség, illetve kisebb rángatózásra? Többi lent.
Könyök ízületi fájdalomnál most a hideg borogatás a jó vagy a meleg borogatás?
Körömlevétel után mennyi idő alatt múlik el teljesen a fájdalom?
Szem bevörösödés mennyi idő után múlik el? Véletlen a legjobb haverom kendővel szemen csapott, és hát be vörösödöt! Valami tanacs? Mit kenhek rá? 1 vagy két het alatt lemegy?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Alternatív gyógyítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!