Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tényleg segített kigyógyúlni...

Bajor László Gyula kérdése:

Tényleg segített kigyógyúlni a cukorbetegségből a SugaNorm al?

Figyelt kérdés
II es típúsú cukorbeteg vagyok, tablettát szedek, meg teákat iszom, de mégis 7-8 az éhhomi mérés. Őszintén mondd meg, hogy a SugaNorm bevált e.

#SugáNorm
2019. nov. 24. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. nov. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Cukorbeteg nem vagyok de van, volt szívbetegségem, szemre is műtöttek. Sajnos párszor belementem ilyen "gyógyhatású készítmények és egyéb csodaszerek " használatába.S

Az én tapasztalatom az hogy ezek a pénzedet elviszik, de nagyjából semmit de semmit nem érnek. Szedd a tablettákat és figyelj az étkezésre, mozogj sokat.

2019. nov. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Soha nem voltam kövér, még jó húsban lévőnek sem nevezhető, soha nem szerettem az édességeket, feleségem figyelt rá, hogy mit, hogyan étkezünk, nem dohányzom, alkoholt is csak nagyon ritkán fogyasztok, mégis cukorbeteg vagyok kb. 55 éves korom óta. Igaz nem kell inzulin, de tablettákat kell szedjek. Az orvosok által sokat emlegetett testmozgás, diéta, súly csökkentés, helyes étkezés nálam semmit nem használ, illetve pl. a fogyás szóba sem jöhet - 62 kg-ból 170 cm magassághoz azt hiszem nem kell még fogyni. Sajnos az ilyen csodaszerek általában tényleg nem használnak, de utána olvasok több helyen.
2020. dec. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!