Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyire hatásos a Livariz...

Mennyire hatásos a Livariz visszér elleni spray és krém?

Figyelt kérdés

Ws Teleshopban láttam és érdekelne, hogy mennyire hatásos vagy éppen becsapás-e a dolog...

Esetleg aki próbálta, vagy tud róla valamit annak megköszönném a válaszát :)


2010. júl. 19. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Azt nem hiszem hogy bárki meg tudná mondani hiszen csak most jelent meg nem lehet senkinek tapasztalata. Viszont a patikában kapható Lioton gél az nekem nagyon jó pedig csúnya viszereim vannak.
2010. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyunak tegnap rendeltem, majd beszámolok a tapasztalatairól.

Ő is liotont használ, de azt mondta, hogy szerinte már nem használ neki anniyt mint amikor elkezdte azzal kezelni. Most majd kipróbálja ezt.

2010. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Kíváncsi vagyok, hogy mennyire hatásos, mert, ha beválna, akkor én is rendelnék, szóval ha megírnád a tapasztalataitokat, azt megköszönném :)
2010. aug. 26. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Hát én megrendeltem, én balga kettőt is kértem, bedőltem hogy a második olcsóbb. Mindkét dobozt magamra fújtam ill. kentem, több mint 2 hónapig rendszeresen, reggel és este, ahogy elő volt írva. Sajnos semmi változást nem tapasztaltam. Nemhogy a nagyobb visszerekre nem volt hatása, de még a pici kis lila, inkább esztétikai problémát okozó kis seprűvénákra sem, még csak el sem halványodtak tőle. Amikor felkentem, enyhén hűsítő, kellemes érzés volt, mint bármelyik másik krém, ennyi.

Tudom, hogy lelomboztalak, mert én is nagyon reménykedtem, de ez az én tapasztalatom. Üdv

2010. nov. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Hát kár... sajnálom hogy nem használt neked, végül nem rendeltem meg, mert pont ettől tartottam én is...Szomorú vagyok :(
2010. nov. 21. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:
A Fele shoop termékek többsége kamu.
2014. júl. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!