Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ti mit gondolnátok erről?

Ti mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm javaslatára elmentem egy orvos végzettségű természetgyógyászhoz. Nagyhírű ember, rengeteg embernek segített már. A harmadik vizitnél történt, hogy a szívből jövő eret próbálta helyrebillenteni. Ez úgy törént, hogy a mellkasomon, meg a hátamon nyomkodott bizonyos pontokat, aztán tk megfogta az egyik majd a másik mellem (melltartóban ültem, és abból vette ki), és alatta végighúzta az újját mondván arra megy az ér). Állati kényelmetlenül éreztem magam, mert egy szóval sem jelezte, hogy meg fogja fogni a melleim, minden úgy történt, mintha ez teljesen természetes lenne. Szerintetek ez belefér úgymond a gyógyításba? Mivel eddig a kezelések többi részével nem volt gondom és alapvetően gy éreztem segített, gondban vagyok, hogy visszamenjek-e hozzá ezek után...

2019. nov. 30. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Van barátod? Ha igen, ő mit szólt hozzá?
2019. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragudj, hogy ezt írom de neked is lehetne több eszed! A szívből jövő eren/ ereken mégis mit kellene helyreállítani! Vicc az egész, főleg ilyen módszerrel. Egyáltalán van baj a sziveddel?
2019. nov. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Szereztél egy jó napot egy kóklernek, gratulálok. Jól megcsöcsörészett és még te fizettél érte, ismét gratula.

Nincs ilyen, hogy erek visszabillentése, Jézusom.

2019. nov. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gublug ***** válasza:
57%

Tudni kellene, hogy mi az orvos diagnózisa, amivel hozzá elmentél. Aztán tudni kéne, hogy ő milyen technikával kezdett a dologhoz. Ekkor megtudhatod, hogy kell hozzá a melled vagy sem.

Néha történik ilyen, hogy a nemi dolgokhoz nyúlnak orvosok/tgy-k.

Az, hogy ő, hogy kommunikálja (szól-e, megkérdez-e vagy sem) az az egyénen múlik.


Ha csak képzetekre alapozod a döntésed anélkül, hogy megbizonyosodnál arról, hogy a tgy tévedett vagy sem, akkor meg is érdemled, hogy rosszul érezd magad.

2019. dec. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!