Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan tudnám gyógyítani a...

Riki11 kérdése:

Hogyan tudnám gyógyítani a szemem minél hamarabb?

Figyelt kérdés
Reggel ugy keltem fel hogy fáj a bal szemem nem annyira hogy orvoshoz menjek, így kérdezném hogy valahogy lehet gyógyitani mert nem szeretnék megint elmenni táppénzre hisz most voltam és a főnököm nem szereti nagyon. Fáj, meg viszketni szokott de nem folyamatosan csak néha néha beleáll. Tudnátok javasolni valamit ami hasznos. Probáltam a mai nap cseppenteni anya tejet a szembe de nem tudom mikor hat 3szor csináltam. Köszönöm.

2019. nov. 30. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatért megérte elolvasni. Inkább kamillát vagy gyógyszertárban kapható szemcseppet.
2019. nov. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szépen elszambázol holnap a háziorvosi ügyeletre, ahol írnak szemcseppet a kötőhártyagyulladásodra.
2019. nov. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kossz
2019. dec. 1. 19:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah es félre értsék miatt fiú vagyok
2019. dec. 1. 19:44
 5/7 A kérdező kommentje:
És családos apa
2019. dec. 1. 19:44
 6/7 gublug ***** válasza:

És úgy tűnik kapkodós is vagy.


Pontosabb esetleírást is adhattál volna. Én nem esküdnék, hogy kötőhártya gyulladás.

2019. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyatejet soha sem csöpögtetünk a szemünkbe.
2019. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!