Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi az amivel kicsit könnyíthet...

Mi az amivel kicsit könnyíthetem a sóvárgást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Többször szoktam le a cigiről,de mindig csak rágyújtottam. Volt hogy 2 évig nem cigiztem. Most 4 év cigizés után újra megpróbálom,ez az 5. nap!
2020. jan. 5. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Na, üdv a klubban, én is már 5. napja nem gyújtottam rá, de nekem nem is hiányzik. Ha rá gondolok, felkavarodik a gyomrom.
2020. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Találj indokot amiért nem cigizel és koncentrálj arra!én 8 év után tettem le egyik pillanatról a másikra mert terhes lettem.nem is érdekelt onnantól.

De hasonlóan motiváló lehet mondjuk,ha új kocsit vagy bármit akarsz venni.tedd félre a cigire szánt pénzt.

Sokszor egyébként csak a mozdulat hiányzik.vegyél a kezedbe egy ceruzát,mint a cigit,csak legyen a kezedben

2020. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cigirágó:DD Viccet félretéve csak arra gondolj hogy milyen jó lesz utánna, így vagyok a sulival (tudom közelébe se ér de hasonló helyzet) amikor a legnehezebb akkor arra kell gondolni hogy milyen jó lesz később (így vagyok a tanulással, arra gondolok hogy később mennyire fogom szeretni a munkám ha most folytatom és nem ragadozó le egy helyen:)
2020. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ragadok**
2020. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!