Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Méhpempő. De hogyan?

Méhpempő. De hogyan?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy úgy kell alkalmazni a méhpempt, hogy egy grammnyi mennyiséget a nyelv alá kell tenni, ez pedig öt perc múlva feloldodik. De azt is írták, hogy a méhpempőt lenyelni nem szabad. Na szóval! Tényleg feloldodik keveredve a nyállal, de azt akkor ki kell köpni (én eddig így csináltam), vagy le lehet nyelni?

Valaki aki otthon van a témában adjon. Tanácsot, mert elég fontos lenne!


2020. jan. 6. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Le kell nyelni.
2020. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a neten olvastam, hogy nem szabad, csak hagyni kell, hogy elolvadjon a nyelv alatt. Szóval tanácstalan vagyok.
2020. jan. 6. 15:16
 3/4 Slowrider ***** válasza:
A méhpempő egy koncentrált tápanyag vitaminokkal és ásványianyagokkal, amit a méhkirálynő illetve az anya-fiasítások kapnak ételként. Talán egyes komponensei jobban szívódhatnak fel nyelv alatt mint bélben, de ettől még le lehet nyelni, baja senkinek se lesz tőle, max egészségesebb lesz. Isteni eledelnek mondanám.
2020. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az íze nem jó, de nagyon jó a hatása, így már nem kérdés, hogy öt perc után bátran le tudom nyelni.
2020. jan. 8. 02:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!