Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kinek mennyi idő után hatott...

HKBrigi kérdése:

Kinek mennyi idő után hatott a Shenmen piercing? Van, akinek pót szúrásra kellett mennie mert az első nem hozott változást? A második szúrásra megjött a kívánt eredményt?

Figyelt kérdés

2020. jan. 25. 14:36
1 2
 1/13 Met4llica válasza:
65%
Engem is érdekelnek a válszok
2020. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Sziasztok! Nekem van. De nem érzem, hogy használna. Őszintén megmondva, én nem is hiszek annyira benne. Lehet ez a baj. Vagy rossz helyre szúrták. Kevert szorongásos depresszióval küzdök, ez miatt csináltattam. Pc-eshez mentem szúratni. Igaz a célját nem érte el, de ettől függetlenül szeretem, és szép ékszernek tartom.
2021. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Ez csak placebo, nem segít. Egyetlen előnye, hogy szép.
2021. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 GreenForce válasza:
65%

igen segít, viszont nem Pc-hez kell menni szúratni hisz az nem ért hozzá

jelenleg is csak 1-2 ember van az országban akinek van ehez szükséges külföldön szerzett képesítése

2021. okt. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4. Akkor hova, kihez érdemes menni? És hogy teszik be? Kézzel vagy géppel?
2023. febr. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

Szia.


Nekem van migrén és ShenMen pc-m is lassan két hónapja. Sokaktól olvasom, hogy aaa átverés, kuruzslás, placebó stb stb. Nekem azóta olyan szinten ritkultak a migrénes rohamaim, hogy el sem merem hinni. Sajnos a ShenMen pc-met újra kellett szúratnom, mert túl rövid szárú ékszert raktak be először, és néhány hét elteltével a fülem beszippantotta az ékszert. Igaz csak néhány napja szúrta újra egy másik piercinges, másik szögben, mert azt mondta, hogy az eredeti rossz szögben volt beszúrva, így most semmilyen hatását nem érzem. Az eslő szúrás után elmúlt a pánikom, nem volt állandóan görcsben a gyomrom, sem a vállaim, a fejfájásaim teljesen meg is szűntek, konkrétan még felidegesíteni sem lehetett, olyan kellemes béke járt át. Tudom, lesznek olyanok akik lefikáznak, hogy jajaja bemagyaráztad magadnak stb stb. De nem tök mindegy, ha hatásos volt? Igazából én is úgy indultam neki az egésznek, hogy veszteni valóm igazából nincs, max lesz két szép ékszerem. Kicsit el vagyok keseredve most az újraszúrás után, mert most tényleg nem érzem a hatását.

2023. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy megírtad. De ilyet hol lehet csináltatni?
2023. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Először egy kozmetikusnál voltam, másodszor pedig egy piercingesnél, akik tovább képezték magukat ilyen pc-k szúrására is (elvileg). De az a gond, hogy Magyarországon nagyon komoly gépes kiméréssel és komoly kikérdezéssel (milyen gyakran van migréned/fejfájásod, leggyakrabban melyik területen fáj, van-e allergiád, mennyire vagy stresszes stb. nem tudom miket szoktak még figyelembe venni) csak 1-2 helyen dolgoznak. Egy veszprémi szalonról hallottam még többször megy a pesti/győri társaságról, akikről ahogy látom már esett is szó. De tulajdonképpen teljes sötétségben tapogatózik az átlag ember, mert fogalma nincs ki az aki nem csak úgy random beszúrja valahova.


Ez olyan, hogy vagy hat vagy nem. Ha nem hat, igazából fogalmad se lehet arról, hogy azért, mert rossz helyen van, vagy mert szimplán tényleg csak nem használ neked.


Mint említettem is, első szúrást követően úgy éreztem magam, mintha lebegnék. Hogy placebo volt vagy sem, nem tudom, de az tény, hogy nagyon jó volt. Most újraszúrás után semmit nem érzek. Talán elveszhettem benne a hitem vagy a fene se tudja (bár nem hiszem, hogy ez a helyzet, mert nem is úgy indultam neki, hogy ez most megváltja a világot).


Ezt tényleg csak akkor érdemes bevállalni, ha tényleg tetszik is a piercing.

Minden esetre én nem bántam meg.


A legtöbb, amit tehetsz, hogy ha találsz valakit, aki ilyemsivel is foglalkozik az az, hogy felkeresel olyan embereket, akik csináltattak már nála, és kikéred a véleményüket. Hülyén hangzik, de ha van facebook csoportja az adott pc-snek, akkor onnan random emberekre is ráírhatsz. Ha illedelmes vagy biztosan készségesen válaszolnak, hidd el, nekem bejött😂

19L

2023. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen a részleteket. Szerintem 100%, hogy működik. Lehet, hogy a mostani rossz helyen van.

Esetleg megpróbálni máshol? Vagy már nem akarsz ezzel foglalkozni?

2023. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
8-as vagyok. Most látom, hogy nem ennél a kérdésnél vokt szó a pesti nőről Natinak hívják, ki szoktak települni. Győrbe és Szegedre egész biztosan. Úgy hírdeti magát, hogy ő csinálja az "eredeti" migrén és ShenMen pc-ket, és hogy őt koppintotta le az ország többi piercingese. Valóban nagyon sok videót látni, ahol a vendég a szúrást követően zokogni kezd (ahogy először én is), vagy felhőtlen boldogság veszi körül. Van garaciális szúrás is náluk, ha nincs hatás, akkor szúr ingyen a másik füledbe is egyet, de többektől olvastam, hogy az ékszert ki kell fizetni, illetve szintén díjmentesen újraszúrja mások elrontott szúrását. Sajnos azonban minden olyan kommentet törölnek az oldalukról, amiben esetleg arról írnak, hogy nekik hatástalan. Itt is olvastam több kérdés alatt olyat, ahol az ő munkájáról írtak.
2023. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!