Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Esetleg tudsz valamit ajánlani...

Esetleg tudsz valamit ajánlani torok fájásra és bedugult orra? Valamilyen házi praktika?

Figyelt kérdés
Nos bármikor orvoshoz megyek,(ilyen bajjal)akkor tantum verde-t és útifűt ír fel.Általában mire fel kellek hat(vagy mikor beveszem),csak most be is van dugolva az orrom.Így alig kapok levegőt,most is fel kelltem miatta.(A torkom az olyan mintha nyálkás lenne és az akarna lejönni,viszont elvékonyodot ott a bőröm.)Messze van az orvos tőlem így nem igazán van időm rá,aztán ha ezzen a héten nem sikerrül ki kúrálni,akkor elmegyek.
2020. febr. 23. 02:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőre jó a sós víz, orrba cseppentve és gargalizálásra is.
2020. febr. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mézet kell fogyasztani, mindenféle formában. Magában, teában
2020. febr. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó csípős húsleves elmulasztja az orrdugulást, mézes tea, Negro vagy fekete Halls cukorka szopogatása, sós víz.
2020. febr. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket,lassan már mézes negron élek Úgyhogy :D A sós vízes trükköt még nem hallottam,de most kipróbáltam és nagyon jó.Biztos használni fogom a jövőbe.A gargalizálás nem volt olyan borzasztó mint ahogy el képzeltem az orr csepegtettés az nagyon jó,a torkomon is érzem a változást,de az orromon jobban.
2020. febr. 23. 14:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Naponta 3szor szoktam sós vízzel gargalizálni és pár napon belül leviszi a gyulladást, utána ha kiöblíted a szád nem érzed a sós ízt, de a torkodban ott marad.
2020. febr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!