Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A szél terjesztheti a vírust?...

A szél terjesztheti a vírust? HA a porra rátapad, akkor? Valami ilyesmit is hallottam.

Figyelt kérdés

#Koronavírus-terjedése-széllel
2020. márc. 29. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

Na ez a baj ezzel az istentelenné felfújt influenza- világcirkusszal. Amikor rég kimehetnek az emberek és már alig lesz egy-két beteg, a paranoia és a hisztéria hatása még mindig ott marad. Mi a halálnak kell traumatizálni 8 milliárd embert?!


Nem, nem terjeszti. Bármire is tapad, hamar szétesik, mert kiszárad. Amellett minél agresszívabb egy vírus, annál biztosabban mutálódik. Aztán: jön a tavasz, a meleg, és aki nekem azt mondja, hogy egy influenzavírus megmarad plusz negyven fokban is, annak én veszem el személyesen a diplomáját, mert nem érdemli meg. Menjen kapálni haza, ott árt a legkevesebbet, bár még azt is el lehet szúrni.

2020. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

#1 Te csak ne vedd el senki diplomáját 😃

Ez nem influenza vírus, hanem coronavírus, ha nem tudnád.


Akkora butaságokat írtál, hogy fáj.

2020. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Egyébként szerencsére csak zárt térben okoz gondot. Ott az 1-3 mikronos aerosolok viszont órákig keringhetnek sajnos... ezért kell az FFP2 maszk 0.3 mikronos részecskék ellen.


Nyílt téren a levegő aerosol koncentrációja extrém mértékben kihígul, és az UV eleve inaktiválja.


Emiatt nem kell félni, utcán minimális az esélye.


BKVn, zárt térben viszont már valós probléma, főleg fűtött helyeken.

2020. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pekka ***** válasza:
Attól függ, melyik vírust...
2020. ápr. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
... Hát a koronavírust. /Covid 19/
2020. ápr. 8. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!